Sadistes jaunkundze sola iejūtību pret iesācējiem

Komentāri
Sadistes jaunkundze sola iejūtību pret iesācējiem
Publicitātes foto

Tērpta spīdīgā lateksā, bruņojusies ar savām mīļākajām seksa rotaļlietām, divu nepaklausīgu vergu pavadībā sadistes jaunkundze Domina Miss Decadoria no Berlīnes 20. un 21. februārī ar ekstrēmu priekšnesumu pārsteigs festivāla Erots 2015 apmeklētājus.

Seksīgā Domina Miss Decadoria, kuru pazīst pēc viņas sarkanajiem matiem, pīrsinga vaigu bedrītēs un oriģinālajiem lateksa apģērbiem, sevi raksturo kā aizrautīgu sadisti, kuras kaislība ir pazemot un nodarīt sāpes saviem rotaļu biedriem. Viņas šovos dominē erotiska varas apziņa, lomu spēles un ekstrēmi uzbudinoši pakļaušanas un spīdzināšanas elementi, kas pat pašiem pieredzējušākajiem SM faniem liek izbrīnā noelsties.

Domina Miss Decadoria ir iejūtīga pret iesācējiem, bet skarba pret pieredzējušiem seksa biedriem. Izmantojot pātagas, mutes aizbāžņus, acu aizsējus, anālos stimulatorus un savu mīļāko BDSM rotaļlietu – maģisko zizli –, viņa saviem seksa partneriem ir spējīga atņem cilvēciskās maņas un spēju kustēties.

Domina Miss Decadoria pagaidām vēl neatklāj, kādā tēlā iejutīsies uz Ed Hardy skatuves festivālā Erots 2015, bet skaidrs ir viens – viņas priekšnesums būs balansēšana uz robežas starp mokošām sāpēm un neaprakstāmu baudu.

Uz Erots 2015 skatuves kāps arī striptīza šovgrupa Army Of Lovers no Polijas, pornodieviete PussyKat no Francijas, šokolādes zēns Gregory no Vācijas un citi mākslinieki. Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma! Vairāk informācijas: erots.lv

Festivāla laikā norisināsies arī iespaidīgais un enerģiskais klubu deju konkurss Club Dance Queen & King 2015. Janvārī notiks deju konkursa atlases kārtas, kurās ir aicināti piedalīties 18 līdz 35 gadus jauni puiši un meitenes.  Vairāk informācijas: clubdance.lv

Biļetes uz nozīmīgāko erotikas pasākumu Baltijā – izstādi-festivālu Erots 2015 – ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un intīmpreču veikalā Kupidons Plus (Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 72 un Alfrēda Kalniņa ielā 4) par 10 eiro, kā arī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30 par 8 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl