Sācies Jupitera gads Strēlnieka zīmē: astroloģes padomi nākamajiem 13 mēnešiem

0 Komentāru
Sācies Jupitera gads Strēlnieka zīmē: astroloģes padomi nākamajiem 13 mēnešiem
PIXABAY

Vai Jupitera Skorpiona laikā pārdzīvotais bija tā vērts? Atceramies seksuālās uzmākšanās skandālus un ”me too” akcijas, banku sfēras avantūras. Lai vai kā, bet nu aktualizēsies citas prioritātes, jo kosmosa grands Jupiters ceturtdien, 8. novembrī, majestātiski ierotē Strēlnieka atbildības sfērā un diriģēs tajā notiekošo turpmākos 13 mēnešus. Ko sola šis laiks, Skaties.lv konsultē astroloģe Ivonna Dzelme.

”Pienācis laiks nomainīt dekorācijas. Gaisā jaušams optimisms un sapnis par kultūras evolūciju iegūst taustāmākas aprises. Tas līdzinās piedzīvojumu ceļojumam ar entuziasma, cerības un ticības psihoemocionālo fonu. Carpe diem, draugi!” šo laiku baudīt iesaka Ivonna Dzelme.

Jupiters, ceļodams pa Skorpiona pazemi, norāva zirnekļu tīklus un izgaismoja skeletus mūsu kambaros, piespieda izlīgt ar pagātni, atņēma to, no kā jau sen bija laiks atvadīties.

Savukārt Strēlnieka laiks ir iespēja visu sākt no tīras lapas. Zaudējumi un krīzes vairs nevalda pār mums, dzīvesspēks un dzīvesprieks ņem virsroku. Pienācis piemērotākais laiks mūsu mentālo un fizisko apvāršņu paplašināšanai.

Ivonna Dzelme
Astroloģe

Mūs vairs neapmierina ierastās vietas un lietas, nemiera gars urda un piemeties Dullā Daukas sindroms. Jo vairāk meklēsim un uzdrošināsimies, jo bagātāk tiksim atalgoti. Šajā periodā bieži pats ceļojums un process kļūs svarīgāks par galamērķi. Tieši piedzīvotā pieredze iegūs īpašu vērtību.

Savās vistīrākajās izpausmēs saistīts ar perspektīvu un nākotnes plānošanu, Jupitera laiks Strēlniekā izpaudīsies kā vērienīgi projekti, līgumi, darījumi – bieži ar starptautisku fonu. Noteikti neizpaliks izglītības, filosofijas un ticības jautājumu aktualizēšana. Robežu nav, ir jāļaujas vairāk, ir jāuzdrošinās vairāk, jāceļo, jāmācās.

Jupiters vienmēr saistīts ar tieslietām, kas ir aktuāls jautājums arī mūsu platuma grādos, tāpēc varam cerēt uz plašu vērienu, uz lielām lietām, grandioziem plāniem arī šajā sfērā.

Kā negatīva šī perioda iezīme varētu būt pārlieka izšķērdība, nepamatotas ambīcijas jebkurā dzīves jomā un slimīga tieksme pēc atzinības vai popularitātes.

”Respektēsim Jupiteru – ietekmīgāko no Romiešu dieviem, viss viņa ietekmē iegūst milzīgus apmērus, attīstās un kļūst nozīmīgs.

Neskatoties, kura sfēra globālā vai personīgā līmenī aktualizēsies šī tranzīta laikā, būsim gatavi fortūnas līkločiem, zaļās gaismas un uzdrošināšanās dullumam.

Tomēr vēlos norādīt un atgādināt, ka šī perioda izpausmes mēs katrs jutīsim un izdzīvosim atbilstoši tam, kuras tēmas vai dzīves sfēras mūsu astroloģiskajā dzimšanas kartē aktivizēs Jupiters. Iespēju robežās iepazīstamies ar savām dzimšanas kartēm un sekojam līdzi notiekošajam,” tā astroloģe.
0 Komentāru