Sācies Jupitera gads Skorpiona zīmē! Sausām kājām šo upi nepārbridīsim

11 komentāri
Sācies Jupitera gads Skorpiona zīmē! Sausām kājām šo upi nepārbridīsim
Turpmākie 13 mēneši sola fundamentālas izmaiņas privātajā un sabiedriskajā dzīvē. (Pixabay)

Viss kļūst intensīvi mīklains – lielais kosmosa milzis Jupiters jau pāris dienas kā iebraucis Skorpiona valstībā. Proti, otrdien, 10. oktobrī, pulksten 16:20 mūsu platuma grādos ir sācies dižā izaugsmes, apvāršņu, attīstības pavēlnieka ceļš kaislīgajā, varu alkstošajā, kolektīvās naudas, krīžu, upuru un nāves ielejā.

Kā tad būs? Skaidro astroloģe Ivonna Dzelme: ”Dzīvē ienāk mistika un ap mums skalojas dziļie Skorpiona ūdeņi. Būs riktīgi jātransformē mūsu dzīves filozofija, jāattīsta iemaņas pārvarēt krīzes un jārod pareizākais upuris, lai spētu atjaunoties, atdzimt un dzīvot tālāk jau citā kvalitātē.

Šodien piektdiena, 13.! Kas nu būs? Lasi te!

Iespējams, esam nonākuši attīstības krīzes durvju priekšā, kur tagad vairs nevarēs izlikties to nemanām, bet tā būs jāizrullē ar vissmagākajiem buldozeriem, laužot, sagraujot un līdzinot ceļu uz jaunu attīstības perspektīvu.

Šis būs gads, kad notiks sāpīga vērtību pārvērtēšana ar iespēju krist kārdinājumos, dzīvot ar citu vērtībām, svešu naudu, kas beigu galā tomēr prasīs upurus. Svarīgi, lai upuri būtu īstie. Kā to zināt? Šeit Jupiters palīdzēs un mudinās paplašināt zināšanas, mācīties, pāriet augstākā uztveres un izpratnes līmenī. Jupiters var dot neparastu iespēju dāvanas vai arī paplašināt krīžu apmērus un upuru skaitu.

Tā kā Skorpions pārvalda varas, finanšu, kredītiestādes, kontrolējošās struktūras, tad varam sagaidīt šīs sfēras ietekmes un autoritātes pieaugumu. Var entuziasmā zelt akciju tirgi. Pieaugs vēlme spēlēt uz augstām likmēm, jo Jupiters ir arī liels avantūrists un sadarbībā ar risku mīlētāju Skorpionu var iet vaļā visādas pagrīdes štellītes.

Ivonna Dzelme
Astroloģe

Aizņēmumi, mantojumi, apdrošināšanas, kopīpašumi, parādi un procenti – visi šie jautājumi var nonākt starmešu vai Jupitera gaismā. Uzmanīgi ar pensiju fondiem un uzburtajiem pensiju brīnumlīmeņiem! Bildi mālēs pārāk optimistisku un saulainu.

Atvērtais un brīvību mīlošais Jupiters kopā ar noslēpumaino un greizsirdīgo Skorpionu nav pārāk piemēroti gultas biedri, tomēr šī tēma iegūs īpašu nozīmi. Intimitātes jēga būs dziļumā, nevis daudzumā. Kamēr Jupiters būs Skorpionā, mēs katrs vēlēsimies būt īpašs, noteicējs, tas, kurš pēc vajadzības izslēgs vai ieslēgs gaismu guļamistabā.

Neskatoties, kura sfēra globālā vai personīgā līmenī aktualizēsies šī tranzīta laikā, būsim gatavi nirt dziļos un noslēpumainos ūdeņos. Neaizmirstam, ka Jupiters ir varenākais no Romiešu dieviem, viss viņa ietekmē iegūst milzīgus apmērus, attīstās un kļūst nozīmīgs.”

Tomēr astroloģe vēlas norādīt un atgādināt, ka šī tranzīta ietekmi mēs katrs jutīsim un izdzīvosim atbilstoši tam, kuras tēmas vai dzīves sfēras mūsu astroloģiskajā dzimšanas kartē aktivizēs Jupiters. Viņa iesaka iespēju robežās iepazīties ar savām dzimšanas kartēm un sekot līdzi notiekošajam.

”Mēs nevarēsim šos trīspadsmit mēnešus nodzīvot, nepiedzīvojot fundamentālas izmaiņas kādā no savas un sabiedriskās dzīves sektoriem. Sausām kājām šo upi nepārbridīsim. Piedzīvotais un pārdzīvotais noteikti būs tā vērts. Priekā draugi!” tā astroloģe Ivonna Dzelme.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl