Saaugušas dvīņu māsas dala visu – arī vīrieti

Komentāri

No brīža, kad piedzima saaugušās dvīņu māsas Ganga un Hamuna Mandala, ir pagājuši 45 gadi, bet, kā zināms, īstai mīlestībai nekad nav par vēlu. Beidzot šīs zirnekļmāsas, kā viņas tiek dēvētas, ir atradušas vienu no dzīves lielākajiem priekiem, iemīloties vienā un tai pašā vīrietī.

Šīs sievietes piedzimušas Rietumbengālijā, kuras dala vienu ķermeni – viņām ir četras rokas un viens rumpis, taču ir dažādas sirdis, plaušas un nieres. 45 gadīgās sievietes līdz šim bijušas vienas pašas, bet tad viņu dzīvē pirms 7 mēnešiem ienāca Jassimudins Ahmads.

36 gadīgais vīrietis ikdienā strādā par pārdevēju uz pusslodzi, bet dāmu nodarbošanās ir uzstāšanās ceļojošajā cirkū. Ahmads atzīst, ka cenšas būt pēc iespējas tuvāks viņām, lai parādītu to, cik ļoti viņas abas mīl.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl