Rumānija kaunpilni izgāžas – neatšķir Vāciju no Francijas

1 komentārs
Rumānija kaunpilni izgāžas – neatšķir Vāciju no Francijas
Foto: Scanpix/AP

Rumānijas Ārlietu ministrija atbrīvojusi no amata viņu pārstāvi pēc tam, kad svinībās, kurās tika godināta Vācijas un Rumānijas 135 gadus ilgā diplomātiskā draudzība, Vācijas ārlietu ministram tika pasniegta dāvana, kurā vācu karogs attēlots uz Francijas kontūras.

Jums šķiet, ka Andris Bērziņš pirms diviem gadiem izgāzās, Turkmenistānu sajaucot ar Turciju? Ne viņam vienīgajam gadās šādas kļūdas. 9. martā Vācija un Rumānija svinēja 135. gadadienu, kopš viņi nodibinājuši diplomātiskās attiecības savā starpā. Kādā no epizodēm Rumānijas diplomāts Bogdans Auresku sniedza Vācijas ārlietu ministram Frenkam Valteram Šteinmeieram dāvanu kā apliecinājumu abu valstu diplomātisko attiecību spēcīgumam, kurā attēloti abu valstu karogi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Scanpix/AP

Foto: Scanpix/AP

Viss jau būtu jauki un skaisti, ja vien Vācijas karogs nebūtu iekrāsojis Francijas kontūru… Pēc šīs nepiedodamās kļūdas tika atbrīvota no darba viena no Rumānijas pārstāvēm Brandusa Predesku ar komentāru: “Šis incidents… radīja ļoti negatīvu tēlu”. Savukārt Šteinmeiers esot atbildējis ļoti diplomātiski, sakot, ka viņš pat nebija pamanījis kļūdu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl