Komentāri
Romas pāvests piezvana itālim, kurš domā, ka tiek izjokots
Foto: AFP/LETA

Itālijā kāds vīrietis divreiz nolicis klausuli pāvestam Franciskam, domājot, ka tiek izjokots pa telefonu, bet vēlāk personiski atvainojies Svētajam tēvam par kļūdīšanos, ceturtdien ziņo Vatikāna laikraksts l’Osservatore Romano.

Francisks bieži mēdz piezvanīt vai citādi sazināties ar cilvēkiem, kas viņam rakstījuši vai par kuru problēmām viņš dzirdējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot šo paradumu, pirmdien pāvests zvanīja Franko Rabufi, lai mierinātu šo vīru viņa slimībā. Taču Rabufi, domājot, ka tiek izjokots, pirmās divas reizes nolicis klausuli.

Tikai trešajā reizē Rabufi uztvēris pāvestu nopietni, vēsta l’Osservatore Romano.

“Es biju bez vārdiem, bet Francisks mani paglāba, sakot, ka notikušais bija smieklīgi,” laikrakstam norādīja pārsteigtais itālis.

Rabufi kopā ar sievu trešdien satika pāvestu un personiski atvainojās par pieļauto kļūdu, ziņo l’Osservatore Romano.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl