Komentāri
Rojā notiks kino, mākslas un mūzikas festivāls “RojaL”
Foto: Facebook

No šodienas līdz 26.jūlijam Rojā notiks ceturtais kino, mākslas un mūzikas festivāls “RojaL”, aģentūru LETA informēja Rojas novada kultūras pasākumu organizatore Dace Broka.

Skatītajiem tiks piedāvāta iespēja noskatīties Lailas Pakalniņas filmas “Īsfilma par dzīvi” un “Skurstenis”, Anša Bērziņa filmu “Tālavas taurētājs”, Ivara Selecka filmu “Kapitālisms šķērsielā” un citu autoru darbus. Sadarbībā ar Polijas vēstniecību tiks izrādītas arī poļu režisoru mākslas filmas, bet mazie skatītāji tiks aicināti uz Nila Skapāna animācijas filmu seansu un radošo darbnīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivāla laikā Rojas kultūras centrā tiks atklāta Egila Rozenberga tekstilmākslas darbu izstāde un Sandras Krastiņas izstāde “No austrumiem uz rietumiem”. Savukārt Rojas pilsētvidē būs aplūkojami Arņa Bikšes tēlniecības darbi, bet Rojas Jūras muzejā – Ingunas Skujas un Mellisa Bradena porcelāna izstāde.

Īpašs festivāla piedāvājums būs labas mūzikas mīļotajiem. Sestdien, 26.jūlijā, Ģipkas baznīcā notiks kamermūzikas koncerts, kurā muzicēs Dita Krenberga, Inga Sunepa un Jānis Žvikovs, bet vakarā Rojas pludmalē skatītājus iepriecinās “RIX kvartets”.

Festivāls noslēgsies ar vakara kino seansu pludmalē, kur sestdien tiks demonstrēta 1966.gadā Talsu un Rojas apkaimē uzņemtā filma “Pilsētas atslēgas”, kā arī kāda no poļu slavenākajām filmām.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl