Robijs Viljamss ar koncertu atgriezīsies Baltijā!

Komentāri

16. augustā Viņģa parkā Viļņā savas Eiropas koncerttūres ietvaros ar vienīgo šovu Baltijā uzstāsies britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Kā liecina arī jaunās turnejas nosaukums – The Heavy Entertainment Show, Robijs sniegs iespaidīgu un izklaidējošu šovu savās labākajās tradīcijās. Stadionu koncerttūres laikā mūziķis uzstāsies 18 valstīs un sniegs 29 koncertus.

Jaunā The Heavy Entertainment Show turneja sekos tāda paša nosaukuma albumam, kas ir jau vienpadsmitais mūziķa studijas ieraksts. Pirmais singls Party Like a Russian tika izdots septembra beigās un tā tapšanā piedalījies arī Latvijas vīru koris Gaudeamus – dziesma tika ierakstīta pagājušā gada aprīlī, kad dziedātājs viesojās Rīgā, lai sniegtu koncertu Arēnā Rīga.

Ne bez pamata Robijs Viljamss tiek dēvēts par vienu no labākajiem izklaidētājiem. Ikviens viņa šovs ir svētki un pozitīvā huligāna tēls ir kļuvis par viņa vizītkarti.

Foto: Robija Viljamsa koncerts Arēnā Rīga 2015. gada 6. aprīlī

Britu laikraksts Daily Star par jauno albumu un turneju raksta: “Neuztraucieties, vienīgā smagā lieta šajā darbā ir Robija attieksme – dziesmu lirikas ir piesātinātas ar melno humoru, mūzikas taktis lido visdažādākajos virzienos, un viņš atkal mīl dzīvi! Love My Life kvalitātes ziņā ir otrs Millenium, bet Sensational ir tikpat sensacionāla kā Rock DJ. Ja mīlat Robiju, ļaujat viņam jūs izklaidēt. Un sagatavojieties pamatīgai dziedāšanai, jo nākamvasar viņš dosies vērienīgā Eiropas koncerttūrē, uzstājoties stadionos un lielākajās norises vietās!”

The Mail On Sunday raksta: “Vienpadsmit jaunā albuma dziesmas ir veidotas pēc perfektas receptes – dziļums pretstatā trivialitātei, nopietnība pretī absolūtai nenopietnībai, uzspēlēta bravūra līdzās pietātei. Tieši tāpēc mēs mīlam Robiju!” Laikraksts Star piebilst: “Sadarbība ar dziedātāju Edu Šīranu un producentu Gaju Čamberu ir perfekta. Robijs ir skaļš, lepns un pilns pelnītas bravūras. Bravo!”

Koncerta īpašie viesi būs slavenais britu popmūzikas duets Erasure, kuri ir plaši pazīstami ar saviem leģendārajiem hitiem Always, A Little Respect, Love to Hate You, Sometimes, Oh L’amour.

Biļetes uz koncertu varēs iegādāties no piektdienas, 11. novembra, plkst. 12.00. Biļetes būs nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Stāvvieta maksās 69 eiro, fanu zonas biļete – 99 eiro.

Video: Robijs Viljams kopā arī vīru kori Gaudeamus ieraksta dziesmu

Lasi vēl