Komentāri
Rīt startē jaunā “Staigājošo miroņu” sezona; apstiprināta arī 8.sezonas filmēšana
Publicitātes foto

Īsi pirms septītās sezonas pirmizrādes seriāla The Walking Dead (Staigājošie miroņi) veidotāji paziņojuši, ka tiks filmēta arī astotā sezona.

Zombiju seriāla sestās sezonas pēdējā ainā bija redzams, kā jaunākais ļaundaris Nīgans, kuru atveido Džefrijs Dīns Morgans, nogalina vienu no seriāla galvenajiem varoņiem ar dzeloņstieplē aptītu beisbola nūju, kurai viņš devis vārdu Lusila. Seriāla izpildproducents Skots Gimpls nesen solīja faniem, ka to, kas ir Nīgana upuris, viņi noskaidros jaunākās sezonas pirmajā sērijā, kurai dots nosaukums Pienāks diena, kad tevis vairs nebūs (The Day Will Come When You Won’t Be). Staigājošo miroņu 7.sezona startē 23.oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ziņas par zombiju seriāla gaidāmo turpinājumu iepriecinājušas tā fanus. Paredzams, ka 8.sezona televīzijas ekrānos nonāks 2017.gada beigās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl