Komentāri
Rīt startē jaunā “Staigājošo miroņu” sezona; apstiprināta arī 8.sezonas filmēšana
Publicitātes foto

Īsi pirms septītās sezonas pirmizrādes seriāla The Walking Dead (Staigājošie miroņi) veidotāji paziņojuši, ka tiks filmēta arī astotā sezona.

Zombiju seriāla sestās sezonas pēdējā ainā bija redzams, kā jaunākais ļaundaris Nīgans, kuru atveido Džefrijs Dīns Morgans, nogalina vienu no seriāla galvenajiem varoņiem ar dzeloņstieplē aptītu beisbola nūju, kurai viņš devis vārdu Lusila. Seriāla izpildproducents Skots Gimpls nesen solīja faniem, ka to, kas ir Nīgana upuris, viņi noskaidros jaunākās sezonas pirmajā sērijā, kurai dots nosaukums Pienāks diena, kad tevis vairs nebūs (The Day Will Come When You Won’t Be). Staigājošo miroņu 7.sezona startē 23.oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ziņas par zombiju seriāla gaidāmo turpinājumu iepriecinājušas tā fanus. Paredzams, ka 8.sezona televīzijas ekrānos nonāks 2017.gada beigās.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl