Komentāri
Rīt startē jaunā “Staigājošo miroņu” sezona; apstiprināta arī 8.sezonas filmēšana
Publicitātes foto

Īsi pirms septītās sezonas pirmizrādes seriāla The Walking Dead (Staigājošie miroņi) veidotāji paziņojuši, ka tiks filmēta arī astotā sezona.

Zombiju seriāla sestās sezonas pēdējā ainā bija redzams, kā jaunākais ļaundaris Nīgans, kuru atveido Džefrijs Dīns Morgans, nogalina vienu no seriāla galvenajiem varoņiem ar dzeloņstieplē aptītu beisbola nūju, kurai viņš devis vārdu Lusila. Seriāla izpildproducents Skots Gimpls nesen solīja faniem, ka to, kas ir Nīgana upuris, viņi noskaidros jaunākās sezonas pirmajā sērijā, kurai dots nosaukums Pienāks diena, kad tevis vairs nebūs (The Day Will Come When You Won’t Be). Staigājošo miroņu 7.sezona startē 23.oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ziņas par zombiju seriāla gaidāmo turpinājumu iepriecinājušas tā fanus. Paredzams, ka 8.sezona televīzijas ekrānos nonāks 2017.gada beigās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl