Komentāri
Rindas un pūļi: Prāta vētras koncertu Rīgā noskatās teju 100 tūkstoši cilvēku
Foto: Inga Plūme

Ļaužu pūļi vakar, 29. augustā, pārņēma Rīgas centru, jo tie devās uz New Hanza City teritoriju, lai klātienē vērotu pašmāju pazīstamākās grupas Prāta vētra koncerttūres noslēguma uzstāšanos.

Ja līdz šim grupas koncerti norisinājās Skonto stadionā, Mežaparka estrādē vai Arēna Rīga, tad šoreiz grupa ar menedžementu bija izvēlējušies patiesi savdabīgi vietu – New Hanza City teritoriju, kas, tiek lēsts, vakar vakarā sevi pulcinājusi turpat 100 tūkstošus interesentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa, ne visi bija tādi, kas bija iegādājušies biļetes – aptuveni 45 tūkstoši bija sanākuši koncerta notikuma epicentrā, bet ap 50 tūkstošiem to darīja no apkārtnes māju balkoniem, auto jumtiem u.c.

FOTO

Prāta vētra savas pēdējās koncerttūres noslēguma koncertu skatītājiem sniedza vairāk nekā divas stundas, nospēlējot gandrīz visu jaunāko albumu, kā arī vecās labās melodijas, kā, piemēram, Gadalaiki, Īssavienojums, Mana dziesma, Četri krasti u.c. Īpašo viesu statusā, kā tas jau ierasts bija arī iepriekšējās uzstāšanās reizēs, bija Kaupera dēlu grupa Carnival Youth, bet uz skatuves kāpa arī tādi mākslinieki kā elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks, Arstarulsmirus (ex-Gustavo) un Dons.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl