Komentāri
Rindas un pūļi: Prāta vētras koncertu Rīgā noskatās teju 100 tūkstoši cilvēku
Foto: Inga Plūme

Ļaužu pūļi vakar, 29. augustā, pārņēma Rīgas centru, jo tie devās uz New Hanza City teritoriju, lai klātienē vērotu pašmāju pazīstamākās grupas Prāta vētra koncerttūres noslēguma uzstāšanos.

Ja līdz šim grupas koncerti norisinājās Skonto stadionā, Mežaparka estrādē vai Arēna Rīga, tad šoreiz grupa ar menedžementu bija izvēlējušies patiesi savdabīgi vietu – New Hanza City teritoriju, kas, tiek lēsts, vakar vakarā sevi pulcinājusi turpat 100 tūkstošus interesentu.

Tiesa, ne visi bija tādi, kas bija iegādājušies biļetes – aptuveni 45 tūkstoši bija sanākuši koncerta notikuma epicentrā, bet ap 50 tūkstošiem to darīja no apkārtnes māju balkoniem, auto jumtiem u.c.

FOTO

Prāta vētra savas pēdējās koncerttūres noslēguma koncertu skatītājiem sniedza vairāk nekā divas stundas, nospēlējot gandrīz visu jaunāko albumu, kā arī vecās labās melodijas, kā, piemēram, Gadalaiki, Īssavienojums, Mana dziesma, Četri krasti u.c. Īpašo viesu statusā, kā tas jau ierasts bija arī iepriekšējās uzstāšanās reizēs, bija Kaupera dēlu grupa Carnival Youth, bet uz skatuves kāpa arī tādi mākslinieki kā elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks, Arstarulsmirus (ex-Gustavo) un Dons.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl