Rindas un pūļi: Prāta vētras koncertu Rīgā noskatās teju 100 tūkstoši cilvēku

Pievienot komentāru
Rindas un pūļi: Prāta vētras koncertu Rīgā noskatās teju 100 tūkstoši cilvēku
Foto: Evija Trifanova/LETA

Ļaužu pūļi vakar, 29. augustā, pārņēma Rīgas centru, jo tie devās uz New Hanza City teritoriju, lai klātienē vērotu pašmāju pazīstamākās grupas Prāta vētra koncerttūres noslēguma uzstāšanos.

Ja līdz šim grupas koncerti norisinājās Skonto stadionā, Mežaparka estrādē vai Arēna Rīga, tad šoreiz grupa ar menedžementu bija izvēlējušies patiesi savdabīgi vietu – New Hanza City teritoriju, kas, tiek lēsts, vakar vakarā sevi pulcinājusi turpat 100 tūkstošus interesentu.

Tiesa, ne visi bija tādi, kas bija iegādājušies biļetes – aptuveni 45 tūkstoši bija sanākuši koncerta notikuma epicentrā, bet ap 50 tūkstošiem to darīja no apkārtnes māju balkoniem, auto jumtiem u.c.

FOTO

Prāta vētra savas pēdējās koncerttūres noslēguma koncertu skatītājiem sniedza vairāk nekā divas stundas, nospēlējot gandrīz visu jaunāko albumu, kā arī vecās labās melodijas, kā, piemēram, Gadalaiki, Īssavienojums, Mana dziesma, Četri krasti u.c. Īpašo viesu statusā, kā tas jau ierasts bija arī iepriekšējās uzstāšanās reizēs, bija Kaupera dēlu grupa Carnival Youth, bet uz skatuves kāpa arī tādi mākslinieki kā elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks, Arstarulsmirus (ex-Gustavo) un Dons.