Komentāri
Rīgas svētku plašākais pasākums gaidāms Daugavas krastā
Foto: LETA

Sestdien, 15. augustā, no plkst. 12.00 līdz 23.00 11. novembra krastmalā Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti uz vienu no vērienīgākajiem Rīgas svētku pasākumiem – Labdien, Rīga!

”Rīga ir viena no skaistākajām pasaules pilsētām – to pauž Vecrīgas baznīctorņi, plašie parki un Daugavas dāsnie ūdeņi, kas kā Latvijas dzīvības artērija ieplūst jūras sāļajos ūdeņos. Aicinām ikvienu uz mirkli apstāties dienas skrējienā, sajust svētku prieku un ar lepnumu sveicināt savu pilsētu – Labdien, Rīga!,” aicina Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāve Kristīne Lipenite.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

11. novembra krastmalā gaidāma motospēkratu parāde Rīga Moto, Latvijas gada motocikls 2015 prezentācija, dragreiss Rīgas Kauss 2015 un motocikla būve. Ikvienu pārsteigs un priecēs aizraujošs motosporta kaskadieru cirka šovs Motociklistu lode (Krievija) un ūdens akrobātikas šovs. Jaunie Latvijas dzejnieki vizualizēs dzeju multimediālā performancē Stāsti par Rīgu, savukārt, Dzīvā tradīcija no Taipejas ikvienam ļaus ielūkoties sāls mīklas modelēšanā. Koncertprogrammā pašmāju grupas – Jauno Jāņu orķestris, Elektrofolk, čigānu folkmūzikas ansamblis Ame Roma un americana mūzikas stila pārstāvji Latvijā Flame And The Rolltones, kā arī ārzemju mūziķu uzstāšanās – alternatīvās ballītes grupa Freaks On Floor (Lietuva), pārsteidzošie ziemeļu kaimiņi I Wear* Experiment (Igaunija), enerģiskie ebreju un Balkānu mūzikas pārstāvji Pressburger Klezmer Band (Slovākija), poļu folkmūzikas grupa Warsaw Village Band (Polija) un atraktīvā mūsdienu folkmūzikas grupa Otava Yo (Krievija).

Svētku atmosfēru papildinās amatnieku tirgus Rīgas osta laiku lokos, kas šogad norisināsies 11. novembra krastmalā.

Vakara noslēgumā, plkst. 21.00, lielkoncerts Rīgas sirds – veltījums Rīgas Ostai 815 gadu jubilejā. Tā atskaņojumā piedalīsies solisti Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Ieva Sutugova, Andris Ērglis, Daumants Kalniņš, Edvīns Zariņš, Gunārs Kalniņš, Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Ralfs Eilands, grupa Musiqq (Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris ), Rīgas kamerkoris Ave Sol un instrumentālā grupa Kristapa Krievkalna vadībā. Koncertuzveduma mākslinieciskais vadītājs un diriģents Romāns Vanags. Pasākuma režisors Viktors Runtulis.

Pasākums Labdien, Rīga! noslēgsies ar svētku uguņošanu plkst. 23.00.

Ar pasākumu programmu var iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē rigassvetki.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl