Komentāri
Rīgas Modes izdod albuma Fantastiski vinila plati un jaunu singlu
Rīgas Modes / Publicitātes foto

Pašmāju grupa Rīgas Modes izdevusi singlu Jauna Draudzene no albuma Fantastiski, kas tagad pieejams arī vinila platē.

Pēc aktīvas koncertēšanas vasarā Rīgas Modes dalībnieki šobrīd ir devušās nelielā radošā pauzē. Kamēr festivālu sezonas piedzīvojumi vēl ir svaigā atmiņā, kolektīvs izdevis otro singlu no albuma Fantastiski. Dziesmas pilnais nosaukums ir Jauna Draudzene (Man Ir Vissliktākie Draugi) un tā pēc grupas domām labi raksturo šovasar pieredzēto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fantastiski 12 collu vinila plati iespējams iegādāties mūzikas veikalos Upe un LP, savukārt digitāli albumu iespējams lejupielādēt un klausīties iTunes, Spotify un citos mūzikas servisos.

Rīgas Modes – Jauna Draudzene

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl