Komentāri

16. maijā Vērmanes dārzā un Rīgas centrā pirmo reizi notiks Rīgas iepirkšanās svētki, sniedzot to apmeklētājiem iespēju tradicionālo iepirkšanās procesu padarīt par aizraujošu piedzīvojumu, izbaudīt brīvdabas koncertu un iepirkties vērienīgā mājražotāju tirdziņā, informē svētku rīkotāju pārstāve Santa Pētersone.

Rīgas iepirkšanās svētki top kopā ar LIVE RIGA ar mērķi radīt aktīvu un piesātinātu svētku dienu visiem Rīgas iedzīvotājiem un to ģimenēm, kā arī veicināt vietējās uzņēmējdarbības attīstību, sniedzot iespēju Rīgas centrā esošajiem veikaliem parādīt sevi kā aktīvu un sabiedrībai draudzīgu uzņēmumu.

Iepirkšanās svētku kā pilsētvides pasākuma saknes meklējamas Valmierā, kur Nakts iepirkšanās svētki notiek jau četrus gadus, pēdējos gados pulcējot pat 14 000 apmeklētāju.

“Vērojot apmeklētāju pozitīvās emocijas un uzņēmumu atsaucību Nakts Iepirkšanās svētkos Valmierā, radās ideja šādus svētkus rīkot arī citās lielākajās Latvijas pilsētās, sākot ar mūsu galvaspilsētu”, stāsta svētku galvenais rīkotājs, radošās aģentūras Lemonbox vadītājs Sandis Miltovičs.

Iepirkšanās festivāli notiek daudzās lielākajās pasaules valstu pilsētās, un to uzdevums ir attīstīt pilsētvides kultūru, sniegt iespēju iedzīvotājiem un tūristiem iepirkties izdevīgāk, atbalstīt vietējos uzņēmējus.

Rīgas iepirkšanās svētku galvenā norises vieta ir Vērmanes dārzs un Rīgas centra apkārtne. No plkst. 10:00 līdz pat 20:00 darbosies mājražotāju tirdziņš ar aptuveni 120 vietējo tirgotāju stendiem un aktivitātēm bērniem, no 12:00 līdz 17:00 notiks Iepirkšanās skrējiens pa Rīgas centra veikaliem ar iespēju izlozēt vērtīgas balvas, bet no 12:00 līdz 19:00 apmeklētājus priecēs brīvdabas koncerts, kura noslēgumā uzstāsies grupas Pērkons un The Sound Poets.

Ieeja pasākumā – bez maksas. Vairāk informācijas: iepirksanassvetki.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl