Rīgas centrā atklāta jauna pop-up kafejnīca

Komentāri
Rīgas centrā atklāta jauna pop-up kafejnīca
Samsung zīmola vadītāja Baltijā Elīna Liepiņa un kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis piedalās kafejnīcas "Urbānais dārzs" atklāšanas pasākumā. Foto Edijs Pālens, LETA

19. augusta vakarā Skolas un Stabu ielas stūrī tika atklāta #FRESH skaisto mirkļu kafejnīca “Urbānais dārzs”, kas būs atvērta tikai divas nedēļas.

Līdz šim pamestā un nezālēm aizaugušā pagalmā līdz septembra sākumam apmeklētājus gaidīs unikāla kafejnīca, kas, kā uzsver tās saimnieki, ir dāvana rīdziniekiem, kuri novērtē līdzsvaru starp dzīvi pilsētā un saikni ar dabu. Katru vakaru būs iespējams satikt zināmas personības neparastos apmluā – pie DJ pults, šefpavāru lomā vai kādā citā neierastā tēlā, bet cienastā – pašu gatavoti dārzeņu un augļu kokteiļi. Kafejnīca atvērta no 20. augusta līdz 2. septembrim katru dienu no plkst. 14.00 līdz 23.00.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl