Komentāri
Rīga spēlē teātri! Sākas starptautisks amatierteātru festivāls
LETA

No 22. līdz 27.oktobrim Rīgā notiek starptautiskais amatierteātru festivāls Rīga spēlē teātri 2016.

Sestdien, 22.oktobrī, plkst.12 Rīgas Skolēnu pils teātra zālē notiks teātra Zīļuks izrāde Lolitas brīnumputns. Tās pamatā ir stāsts par ļaunā un labā savstarpējo cīņu. Tāpat sestdien plkst.18 kultūras telpā Trīs māsas kultūras un tautas mākslas centra Ritums studijteātris Aka rādīs serbu dramaturģes Biļanas Srbļanovičas izrādi Siseņi, kas ir par ļaudīm, kuri grib iegūt visu, neko nezaudējot un neko nemaksājot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt svētdien, 23.oktobrī, plkst.12 Rīgas Skolēnu pilī notiks teātra Zīļuks muzikālais Annas Brigaderes lugas Sprīdītis iestudējums bērniem no četriem līdz 13 gadiem.

27.oktobrī plkst.19.30 Rīgas Skolēnu pilī varēs skatīties teātra Zīļuks pantomīmas grupas mazo formu uzvedumu Spēle. Savukārt plkst.20.30 Latvijas Kultūras koledžas Baltajā zālē Rīgas kultūras un tautas mākslas centra Mazā ģilde vecpilsētas teātris piedāvās noskatīties Tenesija Viljama drāmu Vasara un dūmi.

Vienlaikus no 28. līdz 30.oktobrim notiks festivāla izrādes arī Dailes teātrī, aptverot plašu žanru spektru. Trīs dienās būs iespēja redzēt trīspadsmit dažādas formas un satura iestudējumus festivāla viesu sniegumā.

Izrāžu apmeklējums ir bez maksas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl