Komentāri
Rīga spēlē teātri! Sākas starptautisks amatierteātru festivāls
LETA

No 22. līdz 27.oktobrim Rīgā notiek starptautiskais amatierteātru festivāls Rīga spēlē teātri 2016.

Sestdien, 22.oktobrī, plkst.12 Rīgas Skolēnu pils teātra zālē notiks teātra Zīļuks izrāde Lolitas brīnumputns. Tās pamatā ir stāsts par ļaunā un labā savstarpējo cīņu. Tāpat sestdien plkst.18 kultūras telpā Trīs māsas kultūras un tautas mākslas centra Ritums studijteātris Aka rādīs serbu dramaturģes Biļanas Srbļanovičas izrādi Siseņi, kas ir par ļaudīm, kuri grib iegūt visu, neko nezaudējot un neko nemaksājot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt svētdien, 23.oktobrī, plkst.12 Rīgas Skolēnu pilī notiks teātra Zīļuks muzikālais Annas Brigaderes lugas Sprīdītis iestudējums bērniem no četriem līdz 13 gadiem.

27.oktobrī plkst.19.30 Rīgas Skolēnu pilī varēs skatīties teātra Zīļuks pantomīmas grupas mazo formu uzvedumu Spēle. Savukārt plkst.20.30 Latvijas Kultūras koledžas Baltajā zālē Rīgas kultūras un tautas mākslas centra Mazā ģilde vecpilsētas teātris piedāvās noskatīties Tenesija Viljama drāmu Vasara un dūmi.

Vienlaikus no 28. līdz 30.oktobrim notiks festivāla izrādes arī Dailes teātrī, aptverot plašu žanru spektru. Trīs dienās būs iespēja redzēt trīspadsmit dažādas formas un satura iestudējumus festivāla viesu sniegumā.

Izrāžu apmeklējums ir bez maksas.

Lasi vēl