Rīgā notiks praktiskas izbraukuma apmācības SEKSS.RF, kur varēs apgūt arī orālo seksu

Komentāri
Rīgā notiks praktiskas izbraukuma apmācības SEKSS.RF, kur varēs apgūt arī orālo seksu
Foto: Scanpix

20. un 21. februārī Rīgā notiks Krievijas apmācību centra SEKSS. RF (СЕКС.РФ) rīkotās praktiskās nodarbības. Apmācību mērķis ir risināt seksuālo attiecību jautājumus, apskatot ģimenes plānošanu un veselīgu dzīvesveidu.

“Jau otro gadu apmācību centra SEKSS. RF speciālistus gaidīs rīdzinieku piepildītas zāles,” stāsta mācību centra dibinātāja un galvenā seksa mākslas pasniedzēja Jekaterina Ļubimova. “Sievietēm interesē iespēja papildināt savas zināšanas un rūpēties par ģimenes dzīves intīmo sfēru, kā arī par savu un partnera veselību. Līdz šim vislielāko popularitāti iemantojušas apmācības Orālā seksa māksla, tās apmeklējot, dāmas pārliecinās, ka fizioloģijas un psiholoģijas atklājumiem seksuālajās attiecībās nav robežu. Piemēram, šoreiz mēs vadīsim apmācības, kas veltītas tabu tēmai – anālā seksa mākslai, kas bez šaubām noderēs ikvienai sievietei, kura vēlas realizēt sava vīrieša galveno seksuālo fantāziju.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikgadējās izstādes Erots-2016 ietvaros 19. februārī plkst. 21:00 (Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā) notiks apmācību centra SEKSS. RF bezmaksas meistarklases. Apmācību tēmas: Orālā seksa māksla, Vīriešu slepenās fantāzijas, Sievietes orgasma atmodināšana un Baudpilns anālais sekss.

Apmācību centrs SEKSS. RF ir līderis seksa tehniku apmācībās Krievijā. Nodarbības notiek aiz slēgtām durvīm, dalībniecēm garantējot konfidencialitāti. Apmācības notiek krievu valodā, ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā pēc apmeklētāju pieprasījuma.

Meistarklašu norises vieta: Smilšu iela 3, 3. stāvs (studija 8 Giraffes). Katras nodarbības ilgums – 2,5-4 stundas. Biļetes pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās.

Lasi vēl