Rīgā notiks praktiskas izbraukuma apmācības SEKSS.RF, kur varēs apgūt arī orālo seksu

Komentāri
Rīgā notiks praktiskas izbraukuma apmācības SEKSS.RF, kur varēs apgūt arī orālo seksu
Foto: Scanpix

20. un 21. februārī Rīgā notiks Krievijas apmācību centra SEKSS. RF (СЕКС.РФ) rīkotās praktiskās nodarbības. Apmācību mērķis ir risināt seksuālo attiecību jautājumus, apskatot ģimenes plānošanu un veselīgu dzīvesveidu.

“Jau otro gadu apmācību centra SEKSS. RF speciālistus gaidīs rīdzinieku piepildītas zāles,” stāsta mācību centra dibinātāja un galvenā seksa mākslas pasniedzēja Jekaterina Ļubimova. “Sievietēm interesē iespēja papildināt savas zināšanas un rūpēties par ģimenes dzīves intīmo sfēru, kā arī par savu un partnera veselību. Līdz šim vislielāko popularitāti iemantojušas apmācības Orālā seksa māksla, tās apmeklējot, dāmas pārliecinās, ka fizioloģijas un psiholoģijas atklājumiem seksuālajās attiecībās nav robežu. Piemēram, šoreiz mēs vadīsim apmācības, kas veltītas tabu tēmai – anālā seksa mākslai, kas bez šaubām noderēs ikvienai sievietei, kura vēlas realizēt sava vīrieša galveno seksuālo fantāziju.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikgadējās izstādes Erots-2016 ietvaros 19. februārī plkst. 21:00 (Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā) notiks apmācību centra SEKSS. RF bezmaksas meistarklases. Apmācību tēmas: Orālā seksa māksla, Vīriešu slepenās fantāzijas, Sievietes orgasma atmodināšana un Baudpilns anālais sekss.

Apmācību centrs SEKSS. RF ir līderis seksa tehniku apmācībās Krievijā. Nodarbības notiek aiz slēgtām durvīm, dalībniecēm garantējot konfidencialitāti. Apmācības notiek krievu valodā, ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā pēc apmeklētāju pieprasījuma.

Meistarklašu norises vieta: Smilšu iela 3, 3. stāvs (studija 8 Giraffes). Katras nodarbības ilgums – 2,5-4 stundas. Biļetes pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl