Rīgā notiks Latvijā pirmais “Vegānfestivāls”

Komentāri
Rīgā notiks Latvijā pirmais “Vegānfestivāls”
Ilustratīvs foto. Foto: Scanpix

Augusta izskaņā Rīgā notiks Latvijā pirmais “Vegānfestivāls”, kura apmeklētājus gaidīs izglītojoši pasākumi, gardi ēdieni, tirdziņš un lieliska mūzika, vēsta biedrības “Dzīvnieku brīvība” projektu vadītāja Ieva Immure.

Pilna Latvijas pirmā ”Vegānfestivāla” programma tiks izziņota drīzumā, taču jau šobrīd zināms, ka tajā norisināsies gan aizraujošas lekcijas par vegānismu un dzīvnieku tiesībām, gan iedvesmojošas meistarklases ar Latvijas spēcīgākajiem augu valsts ēdienu meistariem, gan pašmāju mūziķu koncerti un tirdziņš. Visi “Vegānfestivāla” pasākumi apmeklētājiem būs pieejami bez maksas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu atbalstu Latvijas pirmajam “Vegānfestivālam” jau izteikušas vairākas sabiedrībā pazīstamas personas, tostarp dziedātāja Dināra Rudāne, dizainere Aļona Bauska, kā arī fitnesa treneris Kristaps Vilde.

“Mana enerģija, spēks un garīgums ir cieši saistīti ar gaļas izslēgšanu ikdienā,” par savu motivāciju kļūt par “Vegānfestivāla” vēstnesi stāsta Dināra Rudāne.

Vegānisma festivāli ir populāra tradīcija daudzās Eiropas valstīs, taču Latvijā šāds pasākums tiek rīkots pirmoreiz. Tā organizēšanu uzņēmusies Latvijas lielākā organizācija dzīvnieku aizstāvībai – sabiedriskā organizācija “Dzīvnieku brīvība”.

Foto

“Vēlamies sarīkot tādu notikumu, kurā vienlīdz labi justos gan pārliecināti vegāni, gan tie, kas šo vārdu dzird pirmoreiz,” stāsta biedrības “Dzīvnieku brīvība” vadītājs Aivars Andersons.

”Vegānfestivāls” notiks 26. augustā K. K. fon Stricka Villā, Aristīda Briāna ielā 9.

Šobrīd aktīvi notiek dalībnieku – vegānisku ēdienu, kosmētikas un citu produktu ražotāju, tirgotāju un ēdinātāju, kā arī mākslinieku un mūziķu – pieteikšanās festivālam. Dalībnieku vai brīvprātīgo anketu var aizpildīt ”Vegānfestivāla” mājaslapā. Turpat, kā arī festivāla sociālo tīklu profilos Facebook, Twitter un Instagram var uzzināt vairāk par vegānismu, pašu festivālu un tā jaunumiem.

Lasi vēl