Komentāri

Saldā mākslas darba autore ir māksliniece no Lietuvas, kurai šī ir jau trešā šokolādes istaba. Šokolādes māksliniece Jeļena Klimenta garšīgajā istabā pie sienām ir piekārusi šokolādes gleznas, tās radīt esot bijis vissarežģītāk. Istabas vidū atrodas šokolādes krēsli, sofa un galds. Arī visi pārējie priekšmeti ir veidoti no šokolādes, piemēram, rožu pušķis.

Šokolādes elastīgumu nodrošina glikozes sīrups, kas to padara līdzīgu mālam. Taču, kad šokolāde sacietē, tā kļūst stingra gluži kā ģipsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt šokolādes toņi ir iegūstami no dažādām šokolādēm. Šīs istabas veidošanā ir izmantoti trīs šokolādes veidi.

Divdesmit kvadrātmetrus lielās istabas izgatavošana aizņēma divus mēnešus. Darbu gaitā izmantoti sešsimt kilogramu Beļģijas šokolādes, kas kopsummā maksā 30 tūkstošus eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl