Rīgā atklās zīmola Katya Katya Shehurina veikalu

Komentāri
Rīgā atklās zīmola Katya Katya Shehurina veikalu
Foto: facebook.com/KATYA.KATYA.SHEHURINA

Viena no šā brīža pazīstamākajām Latvijas modes dizainerēm Katja Šehurina novembra sākumā līdzās savai darba studijai Rūpniecības ielā 19 atklās veikalu-“šovrūmu”, informē Tatiana Balvas.

“Savu pirmo veikalu-“šovrūmu” atvērām Londonā 2010. gadā, kur tas arī šodien veiksmīgi darbojas. Bet es vienmēr vēlējos, lai manā dzimtajā pilsētā būtu vieta, uz kurieni jebkurš interesents varētu atnākt un apskatīties mūsu kleitas. “Šovrūmā” mēs centāmies radīt atmosfēru, kas būtu līdzīga mūsu zīmola koncepcijai, – šeit vienlaikus ir gan ļoti mājīgi, gan eleganti izsmalcināti. Vēl jo vairāk patīkami, ka tagad mūsu klientiem būs iespēja nokļūt vietā, kur tiek radītas mūsu kolekcijas,” atzīst dizainere Katja Šehurina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunajā veikalā pastāvīgi būs pieejamas divas kolekcijas – vakarkleitu sezonas kolekcija un kāzu kleitu kolekcija, ko dizainere rada reizi gadā, kā arī populārākie tērpi no iepriekšējām kolekcijām. Jauna 2015. gada pavasara-vasaras sezonas kolekcija veikalā būs pieejama uzreiz pēc skates Rīgas modes nedēļas ietvaros oktobra izskaņā.

Jūras pastaigu Azūra krastā iedvesmoto, sievišķīgo kolekciju veido koraļļu, baltas, gaiši zilas un pelēkas krāsas kleitas. Ar šo kolekciju dizainere vēlējās parādīt, ka vakarkleitas var būt vienlaikus gan vieglas un lakoniskas, gan rafinēti izsmalcinātas.

Apmeklēt ”šovrūmu” būs iespējams pēc iepriekšējā pieraksta divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00. Lai apmeklētu studiju, nepieciešams iepriekš paziņot par ierašanās laiku, nosūtot ziņu uz e-pastu katya@shehurina.com vai piezvanot pa tālr.: 25981731.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl