Rīgā aizvadīts krāšņs frizūru šovs

Komentāri

Vairāk nekā 30 modeļu, 17 frizieru, piecas grima mākslinieces, stiliste ar asistenti, fotogrāfs un nenormāls daudzums matu lakas, krāsas, veidošanas līdzekļu, rezultātu panākšanai lietā tiek likti ne tikai tradicionālie frizieru instrumenti, bet arī roku veiklība – tas viss, lai skatītājs baudītu 40 min šovu, bet svarīgākie ir pēdējie mirkļi pirms kāpšanas uz skatuves.

Lai piedalītos frizūru šovā, ir jāpiemīt vairākām kvalitātēm. Protams, matiem. Kā norāda Riga Top Hair un Tigi frizieru šova idejas autors Andris Kačanovskis, otrs būtisks elements ir cilvēks personība, tas, cik viņš ir atvērts un gatavs eksperimentēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Frizūru šova ietvaros veidotie imidži un tēli ir ļoti valkājami arī ikdienā. ”Mēs pašmērķīgi netaisām vājprātīgus darbus. Mēs esam ļoti praktiski,” atzīst A. Kačanovskis.

Kādas ir jaunākās tendences frizūru modē, skaties videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl