Uz iemīļotā ”atslēgu tiltiņa” rīdziniekus pārsteidz muzikāls šovs

0 Komentāru
Uz iemīļotā ”atslēgu tiltiņa” rīdziniekus pārsteidz muzikāls šovs
Publicitātes foto

14. jūnija pēcpusdienā, ieskandinot tuvojošos festivālu Rīgas Ritmi, garāmgājējus Rīgas centrā pārsteidza spontāns muzikālais šovs Latvijas Radio Brass band un Kristīnes Prauliņas izpildījumā, aicinot visus ieklausīties galvaspilsētas ritmos.

Otrdienas pievakarē mūziķi negaidīti tikās Bastejkalnā, lai kopā pamuzicētu, iepriecinātu klausītājus un informētu par strauji tuvojošos festivālu Rīgas Ritmi 2016. Mūziķi sāka savu gājienu Kaļķu un Aspazijas bulvāra krustojumā, lai uz Bastejkalna ”atslēgu tiltiņa” tiktos jau pilnā sastāvā ar neatkārtojamā vokāla īpašnieci Kristīni Prauliņu. Garāmgājēji un interesenti varēja ne tikai izbaudīt spontāno mini-koncertu, bet arī tikt pie festivāla avīzēm un karodziņiem.

Foto

Festivāls Rīgas Ritmi šogad norisināsies jau sešpadsmito reizi. Četru dienu garumā klausītājiem tiks piedāvāti vairāk nekā 20 koncerti piecās dažādās koncertvietās – no brīvdabas skatuvēm līdz plašām koncertzālēm. Starp festivāla galvenajiem viesiem būs slavenā amerikāņu džeza dīva Daiena Rīvza (Dianne Reeves), Austrālijas džeza leģenda, multiinstrumentālists Džeimss Morisons (James Morrison), jaunais un daudzsološais pianists Džastins Kaflins (Justin Kauflin), brazīliešu superzvaigznes Kavalkanče & Pipokinja (Cavalcante & Pipoquinha), kā arī daudzi citi.

Interesentiem tiek piedāvāta lieliska iespēja pieteikties un apmeklēt sešas meistarklases pie izciliem pasaules klases mūziķiem – šā gada festivāla māksliniekiem.

Video

Biļetes pieejamas visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Vairāk informācijas – rigasritmi.lv.

0 Komentāru