Rīdzinieki līksmo Love Moschino butika atklāšanā

Komentāri
Rīdzinieki līksmo Love Moschino butika atklāšanā
Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē tirdzniecības kompleksā Spice tika atklāts populārā itāļu modes zīmola Love Moschino butiks. Veikala atklāšanā ikviens interesents varēja aplūkot oriģinālās zīmola apģērbu un aksesuāru kolekcijas, kā arī baudīt atspirdzinošus dzērienus enerģiskas elektroniskās mūzikas pavadījumā, par ko rūpējās DJ Markus Riva.

Kā informē Polhem PR Latvia pārstāve Daiga Zīmele, 135 kvadrātmetru plašais Love Moschino butiks ir Latvijā pirmā pilnizmēra zīmola tirdzniecības vieta, un tajā jau šobrīd atrodamas jaunākās un aktuālākās Love Moschino kolekcijas visiem mūsdienīga dizaina cienītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs esam neizsakāmi lepni un gandarīti par iespēju pieteikt Love Moschino zīmolu Latvijas tirgum, jo sevišķi tādēļ, ka konceptuāli tas atšķiras no visiem mūsu līdz šim pārstāvētajiem modes zīmoliem – tas ir īpaši košs, jauneklīgs, drosmīgs un sevī iemieso šobrīd tik aktuālo popkultūras enerģiju. Arī veikalā pieejamā jaunā kolekcija ir īpaša ar to, ka to ir radījis neatkārtojamais modes dizainers un zīmola Moschino radošais direktors Džeremijs Skots (Jeremy Scott), kas ir vēl līdz šim nebijis un tādēļ ļoti unikāls projekts. Ne mazāk būtisks ir arī fakts, ka līdz ar Love Moschino ienākšanu Latvijas tirgū mēs saviem klientiem varam piedāvāt ne tikai aktuālākās sieviešu, bet tagad arī vīriešu modes kolekcijas,” komentē uzņēmuma AbModeks izpilddirektore Anastasija Levensone.

Love Moschino apģērbu sērija pirmo reizi parādījās 1987. gadā zīmola Moschino Jeans ietvaros, atspoguļojot stilistisko filozofiju un ikoniskos motīvus, kas vienmēr raksturojuši modes namu.

Zīmola jauno nosaukumu iedvesmojis vārds ”love” (mīlestība) un tam piemītošās vērtības – empātija, dalīšanās un emocijas – apvienojumā ar spēcīgu vēlmi komunicēt ironiskus un pozitīvus vēstījumus. Sērija atspoguļo ikdienas casual stila tendenci, mūsdienīgu, nosvērtu attieksmi kā izpausmi kaislībai pret modi oriģinālā un radošā dimensijā, ko ilustrē košas krāsas un pievilcīgi popkultūras un karikatūru attēli.

Love Moschino gatavo apģērbu kolekcijas papildina dažādas aksesuāru sērijas. Somas, kurpes, piekariņi, saulesbrilles, rokas pulksteņi un nelieli ādas izstrādājumi ir kļuvuši par must-have precēm un neaizstājamiem vīriešu un sieviešu garderobes un stila elementiem.

2014. gada martā zīmols ir debitējis mazumtirdzniecības jomā, atklājot pirmo labākā parauga veikalu Milānā –  Corso Venezia. Veikala atklāšana atspoguļo gan sasniegumus, gan jaunus iesākumus, kā arī iezīmē jaunu simbolisku nozīmi, īpaši izteiksmīgi sapludinot Moschino monogrammu M ar vienmēr klātesošo, ikonisko zīmola motīvu c sirds formu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl