Komentāri
Rīdzinieki demonstrē slapjdraņķa lēcienu jeb visiem sausas kājas!
(Foto: LETA)

Daudzus rīdziniekus šodien nepatīkami pārsteidza kūstošais sniegs un lietus, kas uz pilsētas ielām radīja īstu sniega un ūdens “putru”.  Slapjas kājas – tā daudziem diemžēl ir neiztrūkstoša slapjdraņķa pieredze.

Lai izvairītos no šīs nepatīkamās sajūtas, cilvēki  – gan jauni, gan veci, gan tievi, gan resni demonstrējot elegantus lēcienus, vienojās tautas sporta disciplīnā, ko varētu nosaukt par slapjdraņķa lēcienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Smalkas lēdijas to dara kā trauslas stirnas, kungi to dara it kā bezrūpīgi, bet ir absolūti skaidrs, ka ar acu kaktiņu ne bez bažām vēro, vai lēciena trajektorija nebeigsies tieši peļķes vidū. Kas nav neiespējami! Vecāka gada gājuma dāmas demonstrē izcilu veiklību šādos brīžos, bet, vērojot bērnus, neliek zust cerībai, ka Latvijai ir olimpiskās cerības vieglatlētikā. Bet, ir protams, arī tādi gājēji, kas nav gatavi piedalīties šajā izklaidē un kā tanki dodas pāri slapjumam.

Skaties.lv piedāvā apskatīt, cik veikli ir Rīgas iedzīvotāji.

Skaties galeriju

Tajā pat laikā Latvijas Vides, Meteoroloģijas un Ģeoloģijas centrs ziņo, ka jau naktī Kurzemes pusē vare’tu piesalt, bet Latgalē uzsnigt līdz pat 10 centimetrus bieza sniega kārta

Siltā laika un kustošā sniega dēļ ir sācis celties Ogres upes ūdens līmenis.

Un vēl – sinoptiķi aicina neaizmirst par tuvojošos vētru un brīdidna iedzīvotājus par vēja brāzmām.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl