Komentāri
Rīdziniece iepriecina Tamagoči fanus, dāvājot iespēju pabarot īstu kāmīti
Foto: Sara Spildener, Flickr

Latvijas start-up projekts My Online Pets izstrādājis unikālu tiešsaistes spēļu koncepciju. Lietotājam tiek dāvāta iespēja kopt īstus trusīšus, kāmjus, papagaiļus, jūras cūciņas un pat tīģerus – spēles dalībnieks baro, dzirda savu mīluli un rotaļājas ar to… internetā.

Projektu vadītājs Valts Velve stāsta, ka spēle pieder pie kategorijas “Simulation care” – “rūpju modelēšana”. Tas ir īpašs datorspēļu (un ne tikai datorspēļu vien) žanrs. Piemēram, pie tās pieder arī populārā spēle Tamagoči. Parasti tajās darbojas zīmēti vai animēti personāži.

Spēles My Online Pets gaitā tiek izmantoti tūkstošiem ar profesionālu RED kameru palīdzību uzņemtu kadru no īstu dzīvnieku dzīves. Spēles autori ir iecerējuši fiksēt dzīvnieku kustības visā to dzīves laikā – tā lietotāji gūst tiešā kontakta iespaidu.

Spēli izdomāja rīdziniece Eva Strautmale pēc tam, kad bērni pierunāja viņu nopirkt dekoratīvās peles un trušus, apsolīja par mīluļiem rūpēties, taču galu galā notika tāpat, kā parasti šādos gadījumos – rūpes par dzīvniekiem gūlās uz darbā aizņemtās sievietes pleciem. Tad Evai ienāca prātā, ka būtu labi, ja vispirms bērni iemācītos rūpēties par dzīvnieciņiem ar datora simulācijas palīdzību…

Spēles autori uzskata, ka par tās auditoriju kļūs ne vien bērni, bet arī pieaugušie, kuru vidū būs dzīvnieku mīļotāji un jo īpaši – vientuļi cilvēki.

“Pat tad, ja mājās jums ir divi kaķi un trīs suņi, jūs varat sapņot arī par trušiem un papagaiļiem. Diemžēl nereti nav iespējams mājās turēt tik daudz mīluļu, kā gribētos. Mūsu spēles mērķis ir palīdzēt tādiem cilvēkiem, un nākotnē mēs noteikti uzsāksim sadarbību ar zooloģiskajiem parkiem un cirkiem, lai sniegtu iespēju pavērot un kopt arī dažādus eksotiskos dzīvniekus un plēsoņas,” pastāstīja E. Strautmale.

Šonedēļ projekts My Online Pets ir uzsācis līdzekļu vākšanu vietnē Indiegogo.com – līdz ar Kickstarter.com tas ir lielākais crowdfunding laukums projektiem no visas pasaules. My Online Pets lappuse: indiegogo.com/projects/my-online-pets#/story

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl