Rēzeknietis Ervīns un rīdziniece Amanda kļuvuši par Kinder šokolādes reklāmas sejām

0 Komentāru
Rēzeknietis Ervīns un rīdziniece Amanda kļuvuši par Kinder šokolādes reklāmas sejām
Foto: publicitātes

No šā gada novembra veikalos visā Baltijā nonākušas gandrīz miljons populārās Kinder šokolādes jaunos ierobežotas tirāžas iepakojumos, kuru sejas ir bērni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Latvijas Kinder Chocolate jaunās sejas ir 10 gadus vecā Amanda no Rīgas un 7 gadus vecais Ervīns no Rēzeknes. Akcija guva milzīgu atsaucību – vairāk nekā 11 500 pieteikumu Baltijas valstīs. Zīmola pārstāvji sola akciju nākamgad turpināt un izsludināt 2016. gada februārī.

Gandrīz trīs mēnešu garumā vecākiem no Baltijas valstīm bija iespēja pieteikt savas atvases Kinder Chocolate konkursam, kura uzvarētāju – zēna un meitenes – attēls ir izvietots uz ierobežotas tirāžas – 300 000 – Kinder Chocolate iepakojumiem katrā valstī. Kopumā Baltijas valstīs būs pieejami gandrīz miljons ierobežotās tirāžas iepakojumi, kas pārdošanā varētu būt pieejama līdz janvāra vidum. Līdz šim Kinder šokolādēm bijuši vairāki modeļi. Slavenākais no tiem – Ginters Eiringers – ir jau gandrīz 50 gadu vecs. Viņš bija produkta seja vairāk nekā trīsdesmit gadu, sākot no 1973. gada.

Latvijas Kinder Chocolate jaunās sejas ir 10 gadus vecā Amanda no Rīgas un 7 gadus vecais Ervīns no Rēzeknes. Abi uzvarētāji tika izvēlēti no 3500 pieteikumiem. Ervīns sevi raksturo kā aktīvu un dzīvespriecīgu zēnu, viņam patīk mācīties un ceļot. Jau no mazotnes Ervīnam paticis uzstāties un piedalīties dažādos pasākumos, un dalība Kinder Chocolate akcijā bijusi jauna, aizraujoša pieredze. Savukārt rīdziniece Amanda sevi raksturo kā jauku un dzīvespriecīgu meiteni, kas mīl dejot, ir smaidīga un atvērta.

Akcija guvusi milzu popularitāti gan Baltijas valstīs, gan arī citur, piemēram, Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, tādēļ tiks atkārtota. Nākamā Kinder Chocolate akcija ”Tavs bērns – jaunā Kinder Chocolate seja” risināsies no 2016. gada februāra līdz maija beigām.

FOTO

VIDEO no fotosesijas

0 Komentāru