Rēzeknietis Ervīns un rīdziniece Amanda kļuvuši par Kinder šokolādes reklāmas sejām

Komentāri

No šā gada novembra veikalos visā Baltijā nonākušas gandrīz miljons populārās Kinder šokolādes jaunos ierobežotas tirāžas iepakojumos, kuru sejas ir bērni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Latvijas Kinder Chocolate jaunās sejas ir 10 gadus vecā Amanda no Rīgas un 7 gadus vecais Ervīns no Rēzeknes. Akcija guva milzīgu atsaucību – vairāk nekā 11 500 pieteikumu Baltijas valstīs. Zīmola pārstāvji sola akciju nākamgad turpināt un izsludināt 2016. gada februārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz trīs mēnešu garumā vecākiem no Baltijas valstīm bija iespēja pieteikt savas atvases Kinder Chocolate konkursam, kura uzvarētāju – zēna un meitenes – attēls ir izvietots uz ierobežotas tirāžas – 300 000 – Kinder Chocolate iepakojumiem katrā valstī. Kopumā Baltijas valstīs būs pieejami gandrīz miljons ierobežotās tirāžas iepakojumi, kas pārdošanā varētu būt pieejama līdz janvāra vidum. Līdz šim Kinder šokolādēm bijuši vairāki modeļi. Slavenākais no tiem – Ginters Eiringers – ir jau gandrīz 50 gadu vecs. Viņš bija produkta seja vairāk nekā trīsdesmit gadu, sākot no 1973. gada.

Latvijas Kinder Chocolate jaunās sejas ir 10 gadus vecā Amanda no Rīgas un 7 gadus vecais Ervīns no Rēzeknes. Abi uzvarētāji tika izvēlēti no 3500 pieteikumiem. Ervīns sevi raksturo kā aktīvu un dzīvespriecīgu zēnu, viņam patīk mācīties un ceļot. Jau no mazotnes Ervīnam paticis uzstāties un piedalīties dažādos pasākumos, un dalība Kinder Chocolate akcijā bijusi jauna, aizraujoša pieredze. Savukārt rīdziniece Amanda sevi raksturo kā jauku un dzīvespriecīgu meiteni, kas mīl dejot, ir smaidīga un atvērta.

Akcija guvusi milzu popularitāti gan Baltijas valstīs, gan arī citur, piemēram, Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, tādēļ tiks atkārtota. Nākamā Kinder Chocolate akcija ”Tavs bērns – jaunā Kinder Chocolate seja” risināsies no 2016. gada februāra līdz maija beigām.

FOTO

VIDEO no fotosesijas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl