Revolucionāri: McDonald’s aizsāk jaunu līdzi ņemšanas iepakojumu ēru

Komentāri

Ungārijā ātrās ēdināšanas restorānu tīkla gigants McDonald’s laidis klajā kaut ko pavisam nebijušu, kas atvieglos ļoti daudziem cilvēkiem līdzi paņemtās partijas baudīšanu.

McDonald’s ķēde Ungārijā sadarbībā ar vēl vienu milzi, tikai šoreiz no reklāmas industrijas – DDB Budapest, radījuši kaut ko pavisam jaunu. Šajā dzīvē daudz kas šķiet pašsaprotams, īpaši, ja runājam par ēdienu, kuru paņemam līdzi ātrajās ieskrietuvēs. Iepakojums kā iepakojums – ieliec savu gardumu maisā un nes tur, kur nepieciešams. Taču izskatās, ka ir vēl ērtāks veids, kā atvieglot ikdienu tiem, kas pārtiek no ātrajām uzkodām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

BagTray ir jauns un īpašs izgudrojums, kas ļaus vēl interesantāk baudīt maltīti no McDonald’s, piemēram, sēžot parkā vai braucot automašīnā – noplēs strēmelīti no ierastā papīra maisa apakšas, tādā veidā izveidojot paplāti. Stilīgi, vai ne!?

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl