Repše Putinam dāvinātu striķi, Sudraba Obamam – šprotes

Pievienot komentāru
Repše Putinam dāvinātu striķi, Sudraba Obamam – šprotes
Foto: telomi/ Flickr.com

Savas iespējamās dāvanas pasaules lielvalstu prezidentiem LNT raidījuma ”900 sekundes” priekšvēlēšanu duelī atklāj partijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja Inguna Sudraba un partijas “Latvijas attīstībai” priekšsēdētājs Einars Repše.

”Ar Baraku Obamu tiekoties, es viņam aizvestu Latvijas šprotes, un, ja viņas iegaršosies ASV prezidentam, es ļoti ceru tas atvērs milzīgu tirgu mūsu pārtikas ražotājiem,” atklāj Inguna Sudraba.

Einars Repše izvēlē par dāvanu ASV prezidentam ir daudz konkstruktīvāks: ”Es aizvestu labu vēstures grāmatu par pasaules uz arī Latvijas vēsturi, lai varbūt atsvaidzinātu par to, cik diža nācija ir bijusi Latvija un kādi bijuši mūsu sasniegumi pirms otrā Pasaules kara, un kā lielvalstu nodevības rezultātā faktiski mēs uz piecdesmit gadiem tikām atdoti Staļinam, vienai komunistu impērijai, un kā tas ietekmē mūs šodien.” Uz jautājumu, ko dāvinātu Vladimiram Putinam, ja būtu tāda iespēja, Repše atbild nevilcinoties:  ”Striķi. Lai izdara secinājumus un atbrīvo pasauli no savas agresijas.”