Repera Reika patriotiskā dziesma izsauc tautas dusmas

9 komentāri

Reperis Reiks Lāčplēša dienā izdeva dzimtenei veltītu dziesmu un video #ParLatviju. Tā bez uzmanības nav palikusi arī emigrējošo tautiešu vidū, kuri valstij velta īpaši skarbus vārdus.

Dziesmā #ParLatviju Reiks aicina latviešus, kuri devušies dzīves gaitās svešzemē, atgriezties dzimtenē, savukārt tos, kuri ir Latvijā, būt vienotiem.

Abās pusēs esošie tautieši par savu pienākumu uzskatījuši neturēt mēli aiz zobiem un portāla Skaties.lv komentāru sadaļā metušies naski izteikt pārdomas gan par Latviju, gan Reiku kā mūziķi. Brīdinām, ”stipras” leksikas netrūkst!

”Aicināt var, bet mēs ar dziesmu nevaram paēst un samaksāt īri vai rēķinus LV! Es atgriezīšos, kad varēs LV dzīvot, nevis mēģināt izdzīvot,” pauž Skaties.lv lasītājs ar segvārdu Uk.

”Dziesmiņa jau jauka, bet jābūt galīgi bez prāta, lai atgrieztos pie šīs zagļu valdības!” pārliecināta Maija.

Skaties.lv lasītājs ar segvārdu No coments vēršas pret pašu mūziķi: ”Kas tas tāds Reiks ir? Neesmu par tādu s*da gabalu dzirdējis. Par dziesmu 100% Saeima samaksāja, lai šis āksts pāris vārdus izpļūtītu.”

Foto

Arī Skaties.lv lasītājam ar segvārda jurgens ir kas sakāms šajā sakarā: ”Šim reperim Latvija ir Rīga skatos, nu ja tālāk par savu Rīgu neko nav redzējis un tagad plātās, ka esam stipra tauta. Pēdējais m*sls, ko esmu dzirdējis.”

”Da es pat līdz galam šo dziesmu neklausījos. Man nav stimula atgriezties Latvija, šeit valda visvarena korupcija ar latviešiem priekšgalā,” klāsta fritz.

”Tā ir tikai nostalģija, un tā pāriet, it sevišķi tad, kad vairs savu ģimeni uzturēt nevari, kaut strādā ar melnu muti visu dienu. Kāds man var pateikt, kāpēc man sevi būtu šeit jāaprok?” jautā zz.

”Es jau atgriezos, bet nevaru vien sagaidīt, kad paaugsies mazākais bērns, lai varētu atkal meklēt iespējas aizbraukt ar visiem bērniem, jo tā dzīvot, kā mēs te Latvijā, nenovēlu nevienam. Latvijā var taisīt tikai izdzīvotāju realitātes šovu,” klāsta Līga.

”Atgriezties dzimtenē, lai maksātu nodokļus,” teic Reirgs.

Skaties.lv lasītāja ar segvārdu Anglija norāda: ”Kamēr Saeimas krēslos sēž bezsmadzeņu radības, tikmēr neviens savā dzimtenē neatgriezīsies, lai cik ļoti to gribētos.”

Pretēju viedokli pauž Anete: ”Dziesma tiešām ir ļoti skaista! Šokēja, kā paši latvieši komentāros izrunājas par Latviju. Jūs sēžat ārzemēs un čīkstat, ka Latvijā nav tā un tā. Brauciet un dariet! Nekas pats no sevis nenotiks. Un lai kur jūs būtu, jūs vienmēr visi paliksiet latvieši.”

Video

Reiks, piesakot savu jauno skaņdarbu, pauda: “Mums ir jābūt vienotiem, jāpalīdz līdzcilvēkiem un kopā jāveicina mūsu valsts attīstību un izaugsmi.

Tieši tādēļ vēlos uzrunāt tos, kuri visvairāk to spēj ietekmēt! Es vēlos, lai cilvēki Latvijā ir laimīgi, lai latviešu tauta plaukst, un mēs visi dalāmies šajā priekā, nevis ēdam viens otru nost.

Šeit mēs piedzimām, šeit mēs izaugām, un šī ir mūsu zeme! Dažādos laikos visdažādākās varas ir vēlējušās mums to atņemt, tāpēc būsim stipri un vienoti šodien – gluži kā Latvijas brīvības cīņās.”

TOP komentāri

 • Dusmīgā
  +4 +4 0

  Dusmīgā

  P.S. Paldies mūziķim par dziesmu! Nav mans stils, bet prieks par centību!
 • Vēl viens dumīgs tantuks
 • Dusmīgā
  +4 +3 -1

  Dusmīgā

  Protams, no tālienes vienmēr vieglāk uzd*rst! Ārprāts, kas tiem emigrantiem galvās darās! Totāls neveiksminieku bars!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl