Repa grupējums “Singapūras Satīns” pārsteidz Latviju ar jaunu videoklipu veltītu Lembergam

2 komentāri
Repa grupējums “Singapūras Satīns” pārsteidz Latviju ar jaunu videoklipu veltītu Lembergam
Foto: ekrānuzņēmums

Latvijas repa supergrupa “Singapūras Satīns” negaidīti laiduši klajā videoklipu dziesmai ”Lemberghini”, kas atrodama viņu debijas albumā ”Iespēja Viena”. Videoklipā kā viena no dejotājām piedalās arī Latvijas “YouTube” zvaigzne Evelīna Pārkera.

Kā redzams videoklipa sākumā, Aivars Lembergs ir uzzinājis par šīs dziesmas esamību un izteicis jaunajiem dziedātājiem nesaudzīgu kritiku, taču puiši nav palikuši atbildi parādā un piepildījuši Ventspils mēra vēlmi, sarīkojot nelielu baleta izrādi.

”Pēc Aivara Lemberga intervijas noskatīšanās izdarījām secinājumus, ka Lemberga kungs ar kundzi ir mūs pārpratuši saistībā ar dziesmu un tās saturu. Vēlējāmies šādā veidā atbildēt viņa izteikumiem par mūsu ansambli un ceram, ka ar šo īpaši viņa vēlmēm veltīto videoklipu esam atrisinājuši visas likstas un pārpratumus.

Dziesmas doma ir nevis nopelt vai nozākāt pieredzējušo politiķi, bet gan izteikt zināmu apbrīnu par viņa nelokāmo raksturu,” atzīst grupas dalībnieki.

Videoklipu filmējis un montējis  Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie tādiem grupas videoklipiem kā ”Pūpolsvētdiena”, ”Kadiljakā, ”Ziemā” u.c.

Video: Singapūras Satīns – Lemberghini

Kā ziņots iepriekš, jūnijā grupa izlaida ilgi gaidīto debijas albumu, kas pieejams lielākajos straumēšanas servisos, bet patlaban grupa gatavojas savas vasaras tūres noslēgumam, aicinot fanus uz  koncertiem Rīgā, Ogrē un Valmierā.

2 komentāri