Komentāri
Repa grupa “Kontraflovs” jaunā dziesmā kritizē sieviešu patstāvības trūkumu
Publicitātes foto

Patīkamu jaunumu saviem klausītājiem sarūpējusi pašmāju hophopa apvienība ”Kontraflovs”, kas izdevusi jaunu singlu no topošā debijas albuma ”SSB”. Dziesma ”Trīlas Cacas”, kurā piedalās arī reperis Edavārdi, seko iepriekš izdotajiem singliem ”Attiecību blūzs” un ”SSB”.

Kā portālam Skaties.lv skaidro grupas dalībnieks Artūrs Rikmanis, dziesma ”Trīlas Cacas” radīta 1980. gadu funk/hip-hop noskaņās, taču tās apstrāde veikta, vadoties pēc jaunākajām mūsdienu ASV mūzikas industrijas metodēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma stāsta par trīs dažādām sievietēm – bruneti, rudmati un blondīni. Dziesmas varonēm atšķirīga ir ne tikai matu krāsa, bet arī rakstura īpašības – brunete tin vīrus ap pirkstu, viņu interesē tikai materiālais ieguvums no attiecībām, rudmate ir nedroša par sevi un mierinājumu meklē vīriešu uzmanībā, tikmēr blondīne ir neizlēmīga par to, ko pati vēlas.

Caur dziesmu mūziķi vēlas mudināt sievietes veltīt laiku izlemt, ko viņas vēlas savā dzīvē paveikt, kur nonākt, koncentrēties uz personīgiem panākumiem, nevis citu domām par viņām.

Foto: topošā albuma singlu vāciņi

Tāpat ”Kontraflovs” katrai sievietei novēl dzīvē kļūt vai nepārtraukt būt patstāvīgai, izlēmīgai, mērķtiecīgai un kaislīgai pret dzīvi – tās ir vērtības, ko nevar attēlot sociālo tīklu attēlos, lai piesaistītu uzmanību vai patīksminātos par sevi.

Audio: “Kontraflovs” dziesma “Trīlas Cacas”

Dziesma pieejama visos populārajos straumēšanas servisos, kā arī kontraflovs.bandcamp.com.

Grupas ”Kontraflovs” debijas albums ”SSB” tiks publicēts jūlija sākumā, precīzāks publicēšanas datums sekos. Taču jau tagad zināms, ka ”Kontraflovs” uzstāsies ”Baldones Waterfest”, kas notiks 21. – 23. jūlijā.

Lasi vēl