Komentāri
Repa grupa “Kontraflovs” jaunā dziesmā kritizē sieviešu patstāvības trūkumu
Publicitātes foto

Patīkamu jaunumu saviem klausītājiem sarūpējusi pašmāju hophopa apvienība ”Kontraflovs”, kas izdevusi jaunu singlu no topošā debijas albuma ”SSB”. Dziesma ”Trīlas Cacas”, kurā piedalās arī reperis Edavārdi, seko iepriekš izdotajiem singliem ”Attiecību blūzs” un ”SSB”.

Kā portālam Skaties.lv skaidro grupas dalībnieks Artūrs Rikmanis, dziesma ”Trīlas Cacas” radīta 1980. gadu funk/hip-hop noskaņās, taču tās apstrāde veikta, vadoties pēc jaunākajām mūsdienu ASV mūzikas industrijas metodēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma stāsta par trīs dažādām sievietēm – bruneti, rudmati un blondīni. Dziesmas varonēm atšķirīga ir ne tikai matu krāsa, bet arī rakstura īpašības – brunete tin vīrus ap pirkstu, viņu interesē tikai materiālais ieguvums no attiecībām, rudmate ir nedroša par sevi un mierinājumu meklē vīriešu uzmanībā, tikmēr blondīne ir neizlēmīga par to, ko pati vēlas.

Caur dziesmu mūziķi vēlas mudināt sievietes veltīt laiku izlemt, ko viņas vēlas savā dzīvē paveikt, kur nonākt, koncentrēties uz personīgiem panākumiem, nevis citu domām par viņām.

Foto: topošā albuma singlu vāciņi

Tāpat ”Kontraflovs” katrai sievietei novēl dzīvē kļūt vai nepārtraukt būt patstāvīgai, izlēmīgai, mērķtiecīgai un kaislīgai pret dzīvi – tās ir vērtības, ko nevar attēlot sociālo tīklu attēlos, lai piesaistītu uzmanību vai patīksminātos par sevi.

Audio: “Kontraflovs” dziesma “Trīlas Cacas”

Dziesma pieejama visos populārajos straumēšanas servisos, kā arī kontraflovs.bandcamp.com.

Grupas ”Kontraflovs” debijas albums ”SSB” tiks publicēts jūlija sākumā, precīzāks publicēšanas datums sekos. Taču jau tagad zināms, ka ”Kontraflovs” uzstāsies ”Baldones Waterfest”, kas notiks 21. – 23. jūlijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl