Komentāri
Repa duetu Olas “noliek” pašu fani un pat vaino plaģiātismā – vai briest skandāls?
Foto: LETA

Mūsu jaunā NBA zvaigzne, Ņujorkas Knicks spēlētājs Kristaps Porziņģis pārņem pasauli, un viņam par godu neatkarīgi no tā, ka grupa Transleiteris to jau reiz bija izdarījuši, duets Olas arī nekautrējās uzrakstīt jaunu skaņdarbu. Taču – vai tas patiešam ir viņu garadarbs?

Kā zināms, vislielāko popularitāti šie puiši – Žanis Pavlovskis un Reiks jeb Arvis Šķirus – ieguva ar diviem superhitiem. Daudz naudas un veltījumu kādam citam latvietim, kurš savas sportista gaitas aizvada pāri Atlantijas okeānam – NHL hokejistam Zemgum Girgensonam. Tagad kārta arī mūsu pašlaik lielākajai zvaigznei uz pasaules sporta skatuves, jo klajā nākusi KEEP CALM LIKE KRISTAPS PORZINGIS #NBAVOTE. Taču tā vietā, lai viņus slavētu, YouTube un citu vietņu komentāros parādās viedokļi ne tikai par nekvalitatīvo sniegumu (dziesma ir tikai divas minūtes gara), bet arī par to, ka tā ir diezgan līdzīga kādai citai krievu repa dziesmai…

Tā, no kuras, iespējams, “špikots” Olu jaunais hits, kas, starp citu, nepilnu piecu dienu laikā ieguvis jau gandrīz 300 tūkstošus skatījumu video vietnē YouTube, ir lielās kaimiņzemes izpildītāja Pharaon dziesma Black Siemens, kas klajā nākusi gandrīz tieši pirms gada – 7. februārī. Salīdzinājumu iespējams novērtēt pašiem!

Ja arī tā tiešām ir tikai līdzība, tad pie jaunās dziesmas video redzama cilvēku attieksme pret mūsu, iespējams, slavenākā repa dueta muzikālo darbību nav īpaši glaimojošas. Tur tiek runāts par to, ka puiši zaudējuši savu muzikālo kvalitāti, kā arī pārspīlētību ar klipos izmantotajiem spēkratiem.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl