Red Sun Buffet uzstāsies Edavārdi un notiks Malibu ballītes

Komentāri

Liepājas pludmales bārā Red Sun Buffet trešdienas, 8. jūlija, vakarā uzstāsies viens no Latvijas zināmākajiem hiphopa izpildītājiem Edavārdi, savukārt nedēļas nogalē notiks Malibu pludmales ballītes.

Edavārdi Red Sun Buffet viesojās arī pērnvasar, taču šā gada pavasarī tika izdots jauns minialbums Galvaskauss, kas nozīmē jaunus iespaidus koncerta apmeklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Visās dziesmās albumā tiek apcerētas netaustāmas lietas, kurām tikai var pieskarties ar domu veidotiem pirkstiem. Šīs ir vienas no labākajām dziesmām, kuras esmu sarakstījis. Galvaskauss apspriež idejas un tēmas, kuras rodas katra Latvijā dzīvojoša jaunieša prātā,” stāsta Edavārdi.

Šonedēļ pludmales ballīte notiks arī ceturtdienas vakarā, savukārt nedēļas nogalē Red Sun Buffet gaidāmas dažādas aktivitātes kopā ar iecienītā kokosriekstu ruma Malibu oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā. Piektdien un sestdien kopā ar atraktīvo Mārtiņu Kapzemu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl