Komentāri
Red Sun Buffet pulcēsies ziemeļbrieža Rūdolfa fani un īgņas
Īgnais kaķis. Foto: Reuters/ Scanpix

Liepājas kokteiļbārā Red Sun Buffet šonedēļ ar vairākām ballītēm turpināsies vērienīgas aizejošā gada svinības.

Ziemassvētku vakarā kokteiļbārs būs slēgts, taču jau ceturtdien, 25. decembrī, Pasta ielā notiks Red Sun Buffet rezidenta DJ Woot dzimšanas dienas svinības, kuru laikā apmeklētājus ar ugunīgiem deju ritmiem priecēs pats gaviļnieks, informē Red Sun Buffet vadītājs Mareks Alberts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdienas, 26. decembra, vakars Red Sun Buffet būs veltīts Ziemassvētku vecīša jeb Santa Klausa ziemeļbriežu karavānas galvenajam vilcējam – ziemeļbriedim Rūdolfam. Par Ziemassvētku stāstu neiztrūkstošo sastāvdaļu kļuvušā ziemeļbrieža autors ir amerikāņu rakstnieks Roberts Luiss Mejs, un tieši viņš 1939. gadā arī piedēvēja Rūdolfam sarkano degunu, ar kuru tas apgaismo ceļu pie Ziemassvētku dāvanu saņēmējiem.

“Latviešu Ziemassvētku tradīcijās Rūdolfs nav tik populārs, cik pats Ziemassvētku vecītis vai tā palīgi rūķi, taču ziemeļbriežu karavāna un lidojošās kamanas arvien biežāk papildina arī mūsu svētkus. Galu galā, tas ir viens no Ziemassvētku brīnumiem, kuram reizi gadā varētu noticēt arī mēs, pieaugušie,” stāsta M. Alberts.

Piektdienas vakarā Red Sun Buffet kopā ar Mc Raivii godinās vienmēr priecīgo Rūdolfu, taču sestdien, 27. decembrī, notiks Īgņu ballīte jeb Grupmy Party. Šis pasākums būs ar vieglu ironiju par interneta slavenību kaķi Tardar Sauce, kurš kļuvis slavens ar savu vienmēr īgno sejas izteiksmi, tādēļ kļuvis pazīstams ar segvārdu Grumpy Cat. Šis kaķis pagājušajā gadā rotāja The Wall Street Journal un žurnāla New Yor” pirmās lapas, savukārt viņam veltītās Facebook lapas sekotāju skaits pārsniedzis septiņus miljonus.

Grumpy Party laikā notiks arī atbilstošs konkurss, un balvas saņems tie dalībnieki, kuri nofotografēsies ar visīgnāko sejas izteiksmi. Par mūziku Grumpy Party laikā rūpēsies viens no pieredzējušākajiem Latvijas dīdžejiem DJ Ai-Va.

Savukārt Liepājas Olimpiskā centra SPA zonā sestdienas vakarā sāksies Hawaii Party, kurā eksotiskā havajiešu stilā tiks svinēti Liepājas Olimpiskā centra Baseina & SPA kompleksa pastāvēšanas trīs gadi. Hawaii Party apmeklētājus priecēs salsa, havajiešu virtenes, dejas kopā ar DJ Woot un tropiskie kokteiļi no Red Sun Buffet.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl