Red Sun Buffet atklās jau septīto pludmales sezonu

Komentāri
Red Sun Buffet atklās jau septīto pludmales sezonu
Publicitātes foto

Liepājas pludmales bārs Red Sun Buffet šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, ar diviem nakts pasākumiem atklās pludmales sezonu, un šī būs jau septītā vasara, kad atpūtnieki plašajā liedagā varēs baudīt atspirdzinošus dzērienus un arī izklaidēties pludmales ballītēs.

”Mūsu tā dēvētā ziemas rezidence Pasta ielā aizvadītā gada rudenī piedzīvoja lielas izmaiņas, un pusgada laikā tā kļuvusi par liepājnieku un pilsētas viesu iecienītu bāru-restorānu. Dažādus jaunumus esam sagatavojuši arī atpūtniekiem pludmalē, taču šeit turpināsim iepriekšējos gados uzņemto virzienu, un pludmales ”bufete” joprojām būs arī vieta, kur nedēļas nogalēs notiek pludmales ballītes,” stāsta ”Red Sun Buffet” īpašnieks Mareks Alberts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šo sezonu sāksim ar salīdzinoši mazākām pārmaiņām nekā iecerēts nākamajos gados, taču jau šovasar apmeklētāji varēs novērtēt pozitīvās izmaiņas bāra iekārtojumā un piedāvāto ēdienu un dzērienu klāstā,” stāsta Alberts.

Foto

Pludmales bārs Red Sun Buffet paplašinājis dzērienu karti ar jauniem kokteiļiem, savukārt ēdienkartē iekļauts vairāk salātu un uzkodu, un tiks piedāvātas arī zupas. Red Sun Buffet pludmales bāra kopējā platība ir 400 kvadrātmetru, un pie galdiņiem nojumēs un uz terases vienlaikus būs iespējams apkalpot ap 100 cilvēku.

Mazākos pludmales apmeklētājus priecēs sadarbībā ar uzņēmumu Scan Plast izvietotie krāsainie tārpiņi, savukārt svētdienās iecerēts rīkot pasākumus bērniem.

Sākot no jūnija, pludmales bārs Red Sun Buffet strādās no plkst.10 rītā līdz pēdējam klientam, un paralēli ierastajā režīmā apmeklētājus turpinās uzņemt arī bārs Red Sun Buffet pilsētas centrā, Pasta ielā 2.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl