Red Sun Buffet aizvada savu ilgāko pludmales sezonu

Komentāri
Red Sun Buffet aizvada savu ilgāko pludmales sezonu
Publicitātes foto

Liepājas pludmales bārs Red Sun Buffet šogad aizvada savu ilgāko pludmales sezonu sešu gadu pastāvēšanas laikā. Šogad pludmales “bufete” apmeklētājiem durvis vēra jau aprīlī, un 23. septembrī apritēs pieci mēneši, kopš liepājniekiem un pilsētas viesiem iespējams kafejnīcā baudīt atpūtu pie jūras.

“Sezonu sākām, piedāvājot apmeklētājiem dažādus dzērienus un uzkodas, taču, laikam kļūstot siltākam un palielinoties cilvēku skaitam Liepājas pludmalē, izvēli pastāvīgi palielinājām. Oficiālo vasaras sezonu un pludmales ballītes sākām maija vidū un noslēgsim septembra beigās,” stāsta Red Sun Buffet īpašnieks Mareks Alberts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs nedēļas nogalē gaidāmas divas pludmales ballītes – piektdien, 18. septembrī, notiks deju maratons, savukārt sestdien, 19. septembrī, – Party never ends kopā ar DJ Woot. Dejas sāksies plkst. 22.00 un ilgs līdz rītam, savukārt plkst. 10.00 savus apmeklētājus gaidīs kafejnīca.

Jāpiemin, ka sinoptiķi septembra otro pusi sola siltu, un šonedēļ gaisa temperatūra Liepājā pārsniegs +20 grādu, kas atpūtu pludmalē padarīs īpaši patīkamu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl