Santa Getmančuka jeb Santa Vintage kā viņu mēdza saukt realitātes “TV Zvaigzne” laikā kopā ar vēl trim puišiem – Raiti Solu, Mārtiņu Grunti un Aigaru Ķirsi – laidusi klajā jaunu dziesmu, kas veltīta ģimenei.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Bitīte Maija

  Bitīte Maija

  Dziesmas idejas autori ir Raitis Sola, Aigars Ķirsis un producents Jānis Noriņš. Kā tad iespējams, ka dziesmu laiž klajā Santa???????????????????
 • Pē
 • Ance Aļļe

  Ance Aļļe

  Norberts Zaharevičs redz kur vēlviena dziesma no tiem kam jūs react video uztaisijāt😃😂😂
 • Elza

  Elza

  Nu - malači, ka ar kaut ko nodarbojas, labāk tā, nekā dzerstīties pa stūriem katru brīvo brīdi.
  Tomēr - līdz kvalitātei šeit gan ir ļoti tālu. Tas viss īsā veidā varētu būt aprakstāms tā - fake it until you make it. Pagaidām viņi vēl tikai izliekas, ka var. Varbūt kādu dienu arī varēs. Lai gan - Sabīne Berezina ar Russel joprojām feiko un līdz "make it" tā arī nav tikuši, neskatoties uz to, cik gadus jau viņi tur cenšās.

  Ja konkrētāk par detaļām - vokāls, protams, ir diezgan švaks. Bet nu - mēs, latvieši, vispār reti kad izceļamies ar lieliskām balsīm, lielākā daļa ir tādi vāji ārzemju mūziķu pakaļdarinājumi. Diezgan smagi dzirdama skaņas apstrāde, īpaši Santas izpildītajam fragmentam. Piedziedājums - ļoti catchy un melodija paķēra, Raita vokāls piedziedājumā iepatikās, kaut gan arī tur skaņas apstrāde momentos lien ārā, tomēr visumā - diezgan spēcīga balss un intonācija nošļūk tikai pāris vietās. Daļu vainas tajā, ka dzirdama vokāla apstrāde, varētu novelt uz to, ka elektroniskās deju mūzikas vokālos šāds efekts tiek pievienots apzināti un dzirdami, bet šeit ir tāds neizdevies efekts, kurš izklausās vienkārši pēc auto-tune. Bet tiklīdz iedziedājās Santa, ausis maksimāli sāka asiņot. Sevišķi pāreja, kurā Santa sadziedās ar Mārtiņu (ja nemaldos) - ļoti vājš, melodija stāv uz vietas un kāpelē pa vienām un tām pašām sekvencēm, iemetot pa kādai pilnīgi nevietā disonansei.
  Reperis (Aigars, pieļauju?) - man šķiet, ka tur nav, ko komentēt. Pirmais salīdzinājums prātā nāk ar bēdīgi slaveno Notāru un viņa perfekto dienu. Šis "repa" fragments bija tik slikts, ka bija ļoti sarežģīti noklausīties līdz beigām.

  Par producenta darbu runājot - te gan sliktu komentāru daudz mazāk, ļoti patika. Instrumentālais pavadījums ar vokālo lieliskā balansā, nebija grūti klausīties, kā tas mēdz būt citos ierakstos, kuros vai nu viens vai otrs elementrs citus pārbļauj. Skaņa ir diezgan tīra, nerodas sajūta, ka ir bardaks, nav ne pa daudz, ne pa maz.
  Videoklips - piemīlīgs. Diezgan vienveidīgs, bet tehniski ļoti kvalitatīvs, tas gan :)

  Varētu jau vēl te visu ko sarakstīt, bet galējais secinājums - producentam ieteiktu sameklēt citus vokālistus. Tad tur varētu sanākt kas labāks :)
 • KR
 • Nu

  Nu

  Visu cieņu video operatoram, kurš saglabāja labu kvalitāti un izdarīja labāko darbu, ko var ar briesmīgu dziesmu (par to vēlāk) un šausmīgu grupu ar novecojušiem ākstiem, kas cenšas būt jauni un stilīgi, bet netiek talak par lauku pitbull (un jau parastais ir diezgan slikts).

  Par dziesmu man ir jautājums kāpēc šie cilvēki, pat auto tune nespēj glābt nemākulīgo dziedāšanu un pēc apstrāde ir vispār kaut kas nenormāls. Tipa gribēja būt stilīgi, bet nu sanāca kā parasti. Unikums! Piekritu, ka līdzekli būtu labāk aizgājuši kādai labdarībai.

  Vienmēr esmu par muzikālo izaugsmi un darbību, bet šis ir kaut kas cits!
 • lapsina

  lapsina

  Nu jā,tie kas paši neko nejēdz un dzīvē nav izdarījuši vienmēr uzrakstīs šādas hujņas komentāros,ka vnk pretīgi ir lasīt...Smuka dziesma un klipam arī nav ne vainas.
  • Elza

   Elza

   Pilnīgas muļķības. Tas, ka Tev patīk tas, ko citi uzskata par sūdu, nenozīmē, ka viņi automātiski dzīvē neko nav izdarījuši un neko nejēdz. Varbūt tieši pretēji - Tu neko nejēdz no kvalitatīvas mūzikas? :)
   • Producents

    Producents

    Elza uzskata, ka visai Latvijai jādzird viņas viedoklis. :D
    Nav tādas " kvalitatīvas " mūzikas. Ja cilvēkiem patīk - tikai priecājos par to. Savukārt, ja cilvēks iecepjas uz kautkādiem komentiem negatīviem - liek domāt, kas viņu tieši dzīvē neapmierina, ka jāmeklē, kur pazīmēties. :D Gabala ideja bija pārmaiņas pēc reklamēt pareizās vērtības nevis "kailumu" "Telefonu" vai pasargdievs kādu Satīna brīnumu. Tie, kas nesaskata pozitīvu mērķi - jāiet uz Mic Rec un jāturpina "skriet".
   • mhm

    mhm

    producentam manāmi sasāpējies ka dziesma piedzīvojusi izgāšanos :D
   • Elza

    Elza

    Producentam (ja tas rakstītājs patiešām arī ir īstais producents) - es uzrakstīju pietiekami argumentētu un racionālu atsauksmi, kurā bija gan pozitīvās, gan negatīvās nianses. Ja pat tik konstruktīvu kritiku ir grūti pieņemt, tas liek domāt, ka jums gribētos, lai tikai tie, kuriem, patika, lej jums ausīs cukuru.
    Mūsdienās ir ļoti populāri pateikt "Nepatīk, neskaties", bet tāds teiciens ir gaužām aplams, jo, ja darba veidotājs publisko savu veikumu, tas automātiski pilnīgi visiem dod tiesības izteikt savu viedokli. "Nepatīk, ka visiem ir tiesības izteikties - nepublicē savu veikumu". Pilnīgi tā pati loģika, vai ne? Ja gribas tikai 100% pozitīvas atsauksmes dzirdēt, tad sataisiet sarakstu ar tiem, kas jebkurā gadījumā līdīs bez ziepēm, un tikai tiem arī rādiet savu veikumu, tad varu garantēt, ka neviens neko sliktu nekad nepateiks.
    Mēs esam publika un mēs esam tie, kas jums, māksliniekiem, maksā jūsu algas (pat, ja šobrīd vēl nemaksā, tad uz to māksla balstās jebkurā gadījumā, agri vai vēlu līdz tam nonāks), tāpēc būtu tomēr jāsavaldās, kad gribās spļaut žulti brīdī, kad ne visiem jūsu veikums ir iepaticies.
    Arī Kombuļu Inesei ir pozitīvs mērķis, tomēr tas neattaisno zemu kvalitāti.
   • Producents

    Producents

    Es par pirmo kritiku izteicu paldies un spēju saprast argumentus. Tomēr atbilde uz "lapsina" komentāru jau izskatās pēc konkrētas naida kurināšanas. :) Un gabals nav izgāšanās - lielākajai daļai cilvēku patīk. :) Pret 7 cilvēkiem, kas raksta sūdu un vienu negatīvu konstruktīvu kritiku 300 + likes un 100+ shares ( ļoti pieticīgi uzrakstīju - neņemot pāršāroto reitingu vērā) - varēja būt vairāk uzmanības, bet es neiespringstu. :) Fenomenāla ir jūsu pārliecība, ka 10 negatīvi komentāri nozīmē, ka gabals ir izgāzies ( pat shares šim postam ir vairāk). :D Atvainojos draugi - jums ir nopietnas problēmas ar ego.
   • Elza

    Elza

    Tas tāpēc, ka lapsiņas komentārs pats par sevi jau bija uzbrauciens, tāpēc arī atbilde tāda.
   • Producents

    Producents

    Kas bij tēmēts uz cilvēkiem, kas neko nesaprot un smirdēšanas dēļ wnk noliek. Tu taču nepieskaiti sevi šajā kategorijā?
 • Pikaso
 • Ieva
 • Nikolajs P.

  Nikolajs P.

  Kapec kaaaapec kkam sadam ir jatere naudu???? Labaka labdaribai butu atdevusi! Man vemt veeemt gribas! (Facepalm)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!