18 komentāri

Santa Getmančuka jeb Santa Vintage kā viņu mēdza saukt realitātes “TV Zvaigzne” laikā kopā ar vēl trim puišiem – Raiti Solu, Mārtiņu Grunti un Aigaru Ķirsi – laidusi klajā jaunu dziesmu, kas veltīta ģimenei.

“Katram šajā dzīvē ir iedota likteņa grāmata, kuru, esot maziem, mēs sarakstām kopā ar saviem vecākiem. Kļūstot par pusaudžiem, mēs pamazām sākam to rakstīt ar savu roku, kļūstot pieaugušiem, mēs paliekam par savas dzīves režisoriem un savas dzīves scenāristiem. Ģimene – tas ir pamats visam – dzīvei, mīlestībai, laimei!” tā par jaunāko garadarbu izsakās  pati māksliniece.

Video: Raitis Sola, Aigars Kirsis, Santa Getmančuka, Mārtiņš Grunte – Tevi

Skaņdarbs “Tevi” vēsta par mūžīgu mīlestību pret saviem tuvākajiem, kuri ir ziedojuši savu laiku, savas investīcijas, rūpes par to, kas mēs esam šodien!

Dziesmas izpildītāji novēl klausītājiem mīlēt tos, kurus ir vērts mīlēt, cienīt tos, kurus ir vērts cienīt. “Un neaizmirstiet par to, ka nekur Tevi negaida tā, kā Tevi gaida mājās,” tā Santa.

TOP komentāri

 • Nikolajs P.

  Nikolajs P.

  Kapec kaaaapec kkam sadam ir jatere naudu???? Labaka labdaribai butu atdevusi! Man vemt veeemt gribas! (Facepalm)
 • Pikaso
 • Producents
  +4 +2 -2

  Producents

  Elza uzskata, ka visai Latvijai jādzird viņas viedoklis. :D
  Nav tādas " kvalitatīvas " mūzikas. Ja cilvēkiem patīk - tikai priecājos par to. Savukārt, ja cilvēks iecepjas uz kautkādiem komentiem negatīviem - liek domāt, kas viņu tieši dzīvē neapmierina, ka jāmeklē, kur pazīmēties. :D Gabala ideja bija pārmaiņas pēc reklamēt pareizās vērtības nevis "kailumu" "Telefonu" vai pasargdievs kādu Satīna brīnumu. Tie, kas nesaskata pozitīvu mērķi - jāiet uz Mic Rec un jāturpina "skriet".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl