Ralfam Eilandam labākā dāvana Ziemassvētkos būtu sniegs

2 komentāri
Ralfam Eilandam labākā dāvana Ziemassvētkos būtu sniegs
Foto: Ieva Čīka/LETA

Šodienas raidījumā Bez Tabu viens no sižetiem bija īpaši veltīts Ziemassvētkiem, kur Sabīne Svitiņa kopā ar dziedātāju Ralfu Eilandu un mūziķi no grupas Very Cool People Valteru Sprūdžu, un Kristīni Prauliņu parādīja, kā tad pareizi ir jācep piparkūkas.

Eilands akcentē, ka vislabākās piparkūkas iznāk tad, ja tās ir gatavotas no sirds. Pavāru viens no galvenajiem darbiem pirms ēdienu gatavošanas ir roku dezinfekcija.

Pēc kārtīgas pirkstu izvingrināšanas mūsu šīs dienas varoņi varēja ķerties klāt iepriekš sagatavotiem mīklas pikučiem. Kā akcentē pavāri, jo plānāk tiks rullēta mīkla, jo kraukšķīgāks galaiznākums. Ralfs atzīst, ka mājās katrus Ziemassvētkus darbi tiek sadalīti, un katrs atbild par ko citu. “Kāds rotā eglīti, kāds kaut ko, bet ēšana ir uz mammu un vecmammu. Viņas taisa ļoti garšīgus dzērveņu pīrāgus.”

Foto

Kā aizkadrā atzina Eilands, viņam šogad dāvanas nevajag, labākā Ziemassvētku dāvana būtu sniegs. Viņam patīk sniegotās dienās iziet pastaigāties un vērot, kā cilvēki bauda ziemas priekus un bučojas kupenās.

Video