Komentāri

Ja nav sniega, jāizmēģina viss cits, lai radītu svētku sajūtu. Kāds radio raidījumu vadītājs Austrijā bijis tik ļoti apņēmības pilns klausītājus noskaņot svētkiem, ka tagad viņam varētu draudēt atlaišana no darba.

Džo Kohlhofers ieradies darbā un iebarikādējies radio studijā, nobloķējot durvis ar krēslu. Tad viņš divu stundu garumā 24 reizes pēc kārtas atskaņojis vienu no populārākajām Ziemassvētku dziesmām – grupas Wham! hitu Last Christmas. Aiz durvīm viņš atstājis pilnīgi izmisušu kolēģi, kura saņēmusi neskaitāmus klausītāju zvanus ar lūgumiem beigt dziesmas atskaņošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nevar zināt, cik ilgi šī savdabīgā svētku “spīdzināšana” būtu turpinājusies, ja vadītājam nebūtu piezvanījusi viņa četrus gadus vecā meitiņa un pateikusi, ka viņai dziesma nepatīk.

Radio stacijas vadība esot pārskaitusies par šo neparedzēto “gājienu” un paziņojusi, ka raidījuma vadītājam būs jāuzņemas atbildība.

Video: viena no visu laiku populārākajām Ziemassvētku popdziesmām

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl