Purva Inta: Kad zobiņi būs salikti, tad es jums parādīšos

2 komentāri

Dokumentālās filmas Dokumentālists galvenā varone Inta Grigoroviča saka paldies ziedotājiem, kuri nestāvēja malā un ziedoja naudu Ķemeru purvā dzīvojošās sievietes zobiem.

”Es esmu ticīgs cilvēks, rītos un vakaros pielūdzu Dievu to Kungu. Un tagad es pielūgšu par jums visiem, lai jums būtu veselība, lai jums nebūtu naids dvēselē un lai Dievs tas Kungs rūpētos par jūsu dzīves ceļiem,” pateicībā dalās Inta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inta pauž cerību, ka pēc tam, ”kad zobiņi būs kārtībā”, viņa varbūt piedalīsies vēl kādā filmā. ”Atkal jums būs gandarījums par to, ka es uzspēlēšu kādā kinofilmā kādu lomiņu, ko man piešķirs. Liels paldies, un vēl jau mēs tiksimies. Kad zobiņi būs salikti, tad es jums parādīšos,” video stāsta Inta.

Intas paldiesPaldies ziedotājiem!

Posted by Dokumentālists/ The Documentarist on svētdiena, 2015. gada 20. septembris

TOP komentāri

  • doremi
  • Leons Zviedris
    0 0 0

    Leons Zviedris

    Neskatoties uz kundzes valodas '' pērlēm '' filmā , kundzes personībā ir jaušams kaut kas ļoti dabīgi patiess kas ir salīdzināms tikai ar māti - dabu , kura spēj cilvēkam radīt sajūtu , kas izpaužas priekā , ko sauc par asarām ! Saules mūžu un veselību kundzei !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl