Purva Inta aicina Dokumentālista fanus ziedot zobiem

11 komentāri

Režisora Ivara Zviedra dokumentālās filmas Dokumentālists galvenā varone Inta Grigoroviča nonākusi neapskaužamā situācijā, tādēļ vēršas pie saviem faniem.

”Mīļie fani! Man ir tik grūti. Man ir tikai viens zobs. Es nevaru saēst ēdienu, jāēd pļuriņas. Lūdzu, esiet tik labi, saziedojiet man zobiņiem!” video aicina Inta, paužot cerību, ka tādējādi varēs varbūt varēs vēl kādā filmā pafilmēties saviem cienītājiem par prieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fani! Palīdziet Intai!Fani! Palīdziet Intai!

Posted by Dokumentālists/ The Documentarist on ceturtdiena, 2015. gada 17. septembris

Ziedot iespējams, pārskaitot naudu uz kontu: Inta Grigoroviča; LV35HABA0551040687783.

I. Zviedra filma Dokumentālists pirmizrādi piedzīvoja 2012. gada pavasarī nacionālā kinofestivāla Lielais Kristaps ietvaros. Festivāla žūrija to atzina par labāko pilnmetrāžas dokumentālo filmu, kā arī tā saņēma skatītāju simpātijas balvu. Augstas uzslavas filma ieguva ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Pateicoties filmai, Ķemeru purvā mītošā sieviete, iemantojam popularitāte ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Pie skarbās un vientuļās purva Intas ierodas dokumentālists. Viņa acīs Inta ir brīnišķīga – izcila filmas varone, bet mežonīga sieviete ar spēcīgu raksturu. Viņa drīzāk ir gatava filmētājam uzlikt lāstu nekā ļauties tikt iemūžinātai. Taču dokumentālista neatlaidība dara savu, Intas sirds tiek iekarota un drīz pēc tam salauzta.

TOP komentāri

 • es
  +7 +7 0

  es

  bet,ja nu viņai pilna mute ar vecām saknēm,kuras jāizrauj,tas arī maksā naudu!
 • Laima Kalniņa(Ādamsone)
  +6 +5 -1

  Laima Kalniņa(Ādamsone)

  Inta ir forša vai mums grūti būtu katram pa eiro noziedot lai cilvēks var normāli paēst
 • !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl