1 komentārs
”Pulkvedis” sezonu atklās ar jaunu konceptu un interjeru
Mixmasters AG. Publicitātes foto

Viens no Vecrīgas ilggadējākajiem klubiem – ”Pulkvedim neviens neraksta” jauno sezonu uzsāks 29. augustā, solot pārsteigt ar jaunu dizainu un iespaidīgu programmu.

Kā viena no jaunās sezonas novitātēm tiek izcelts dizains, kurā varēs atrast gan iespaidīgus jauninājumus, gan liecības, kuras atpazīs tie, kuri uz ”Pulkvedi” devās pirms desmit un vairāk gadiem, skaidro kluba saimnieki.

””Pulkvedis” rūpēsies par to, lai naktsklubs tiktu iekustināts ne tikai ar jaunām vizuālajām pārvērtībām, bet piedāvās arī jaunus māksliniekus, kā arī jaunu komandu, kas atsvaidzinās kluba gaisotni un atmosfēru – padarot to par vienu no stilīgākajām Vecrīgas vietām,” vēsta Rimants Iržikevičs, naktskluba ”Pulkvedim neviens neraksta” direktors.

Kluba janās sezonas atkāšanu 29. augustā kuplinās Elvi Soul Systems (pašāk zināms no dueta ELVI/DUNIAN), Dj DUB:RA kopā ar perkusiju meistaru Eināru Latiševu augšstāvā un ”Pulkveža” pagrabā spēlēs PHRAZE (down tempo, liquid funk), lai apmeklētāji no jauna atcerētos tradīcijām bagāto klubu.

Tiem, kas uz ”Pulkvedi” raduši doties sestdienās, 30. augustā, grupa Funcoolio piedāvās dzīvo uzstāšanos kopā ar Mixmasters AG. Pagrabā par mūzkiu rūpēsies kluba iecienītais DJ All-Viss.

Īpašs pasākums plānots 28. augustā, kurā ieeja būs tikai ar ielūgumiem, bet īstiem ”Pulkveža” faniem būs iespēja tos iegūt, iegriežoties kādā no Vecrīgas labākajiem bāriem – ”Pulkveža” draugiem, ko pastāvīgie naktskluba apmeklētāji nevarētu palaist garām. Ielūgumu skaits uz 28. augusta pasākumu ir ierobežots.

Tradīcijas nemainās, tāpēc ”Pulkvedim neviens neraksta” ieeja aizvien ir bez amaksas, taču darbosies face control. Ieeja no 18 gadiem.

TOP komentāri

  • Gunvaldis
    0 0 0

    Gunvaldis

    Gunvaldis guļ mierīgi,jo Pulkvedis tāpat ir labākais klubs !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl