Komentāri

Ja ir kaut kas, kas ikdienā turpina pārsteigt, tad tie ir Krievijas propagandas meistari. Šoreiz – muzikāls šedevrs, kuru izpilda kāda krievu daiļava, kuras mākslinieciskais vārds ir Mašaņi (Машани).

Dziesma ir ieturēta labākajās krievu populārās mūzikas tradīcijās – viegli uztverama melodija, lipīgs piedziedājums un vārdi, kurus viegli atcerēties. Dažbrīd gan dziesmas vārdi liek saausīties – tiek runāts arī par kādas savienības atjaunošanu…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan – tomēr viena kritiska piezīme ir! Tematika nav nekāda oriģinālā. Proti, no dziesmas noprotams, ja ir kāds ”kruts džeks”, tad tas ir Putins. Kaut kur tas jau ir dzirdēts, bet, nu, nekļūsim sīkumaini. Par lielām parādībām jārunā daudz!

Vērtējot dziesmas video, tad varētu teikt, ka tā autori ir pārspējuši sevi. Kodi ir tik tieši, ka pat visneattapīgākajam cilvēkam jāsaprot – Krievijā viss labi, Ukrainā slikti. Un vēl ir ”krutais džeks” Putins, kas, kā noprotams no video, no valsts vadīšanas brīvajā brīdī ar motociklu braukā pa Krievijas ārēm un vizina meitenes, kas apdzied viņu.

Laiks propagandas trīsminūtei – skaties video!

Lasi vēl