Komentāri
Projekta Ķepas meklē mājas noslēgumā piedalīsies vairāk sabiedrībā pazīstami dzīvnieku draugi!
Foto: Diāna Elekse

Lieliem soļiem tuvojas sociālās kampaņas Ķepas meklē mājas noslēgums, kas tiešraidē TV3 tiks pārraidīts 24. oktobrī plkst. 19:35, un tajā ikviens tiek aicināts iesaistīties, palīdzot četrkājainajiem draugiem. Šobrīd Latvijas patversmēs uzturas vairāk nekā 440 suņi un 200 kaķi. Lai viņi būtu paēduši un izārstēti, var palīdzēt vairākos veidos – kļūstot par saimnieku vai brīvprātīgo, ziedojot mantas vai naudu! Atbalstīsim Latvijas patversmēs mītošos dzīvniekus, kuri paši nespēj palūgt palīdzību, zvanot uz ziedojuma tālruni 90006388 (maksa par vienu zvanu 1,42 eiro)!

Jau no šī gada augusta, attīstot pagājušā gada projekta Suns meklē mājas ideju, SMScredit.lv un Dzīvnieku policija sadarbībā ar TV3 aicina sabiedrību atrast pastāvīgu dzīvesvietu ne tikai patversmēs mītošajiem suņiem, bet arī kaķiem un citiem ķepaiņiem, kā rezultātā radies sociālās kampaņas nosaukums Ķepas meklē mājas. Šogad sociālās kampaņas uzsvars tiek likts arī uz to, kādu palīdzību katrs no mums var sniegt, lai suņi un kaķi sagaidītu savus saimniekus. Tiek aktualizētas Latvijas patversmju ikdienas lielākās vajadzības, kuras kopīgiem spēkiem varam palīdzēt risināt, – tā ir dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana. Tāpat arī sociālās kampaņas laikā ikviens dzīvnieku draugs tiek aicināts sniegt brīvprātīgu palīdzību, dodoties uz Latvijas patversmēm un palīdzot sakopt dzīvnieku mītnes, patversmju apkārtni, kā arī nesot dzīvniekiem ēdienu, spēlējoties un dodoties ar viņiem pastaigās. Jo īpaši liela atsaucība šogad ir uz dzīvnieku staidzināšanu, par ko vēlamies pateikt lielu paldies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Noslēgumā piedalīsies dzīvnieku draugi!

TV3 ēterā Ķepas meklē mājas noslēgumā kopā ar Bez Tabu vadītāju Agnesi Drunku un Kinomānijas vadītāju Jāni Stapcānu ikvienam būs iespēja ieskatīties Latvijas dzīvnieku patversmēs un izprast to, kāpēc sociālā kampaņa Ķepas meklē mājas ir nepieciešama. Varēs arī novērtēt veiksmīgo rezultātu – sirsnīgos un laimīgos ķepaiņu un ģimeņu stāstus. Papildu tam, īpašajā un lielajā sociālās kampaņas Ķepas meklē mājas noslēguma tiešraidē piedalīsies sabiedrībā zināmi cilvēki – suņu un kaķu mīļi, kuri tiešraidi papildinās ar muzikāliem priekšnesumiem. Uzstāsies Karīna Tatarinova, Vita Baļčunaite, Rolands Ūdrītis un citi. Ticam, ka kopā iespējams palīdzēt draudzīgajiem un uzticamajiem patversmes iemītniekiem, kuri ļoti gaida jaunas mājas un saimniekus!

Saziedotos līdzekļus saņems Ulubele, LLU Veterinārmedicīnas fakultātes mazo dzīvnieku patversme, Cēsu dzīvnieku patversme Lācīši, biedrība Astes un Ūsas, Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme Lauvas sirds, dzīvnieku patversme Mežavairogi, Ventspils novada, Vārves pagasta dzīvnieku patversme Rembo, kā arī Saldus, Slokas, Valmieras, Jēkabpils un Rēzeknes dzīvnieku patversmes.

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl