Profesiju horoskops jeb kāda nodarbošanās tev ir vispiemērotākā

Komentāri
Profesiju horoskops jeb kāda nodarbošanās tev ir vispiemērotākā
Foto: Ilmicrofono Oggiono, Flickr

Izvēloties profesiju un darbavietu, daļēji izvēlamies savu likteni, tāpēc ir svarīgi nekļūdīties. Turklāt — nekad nav par vēlu mainīt savu nodarbošanos, ja kas cits patīk un padodas labāk. Profesiju horoskops ieteiks, kāds darbs konkrētam Zodiaka zīmes pārstāvim piemērots vairāk.

Auniem jau no dabas dotas tādas īpašības kā enerģiskums un pašpārliecība, tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem tuvākas būs profesijas, kur nepieciešama bezbailība un izlēmība. Auni var gūt panākumus politikā, administratīvajā darbā, medicīnā, sportā un viņiem var būt spoža militārā karjera. Viskomfortablāk viņi jutīsies priekšnieka lomā, un nav svarīgi, vai Auni vadīs mazu biroju vai milzīgu kompāniju. Neatkarīgi no profesijas izvēles šie cilvēki vienmēr tiecas būt ne tikai pirmie, bet arī neaizstājami, jo Auna devīze ir: neviens to neizdarīs labāk par mani! Par labu grāmatvedi Auns diez vai kļūs, jo monotons un vienmuļš darbs viņiem ne visai patīk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vērsim piemīt tādas rakstura īpašības kā praktiskums un uzņēmīgums. Viņiem svarīga ne tikai pati profesija, bet gan tas, cik lielu finansiālo stabilitāti tā spēj dot. Laba peļņa ir galvenais, jo Vērša zīme asociējas ar bagātību. Visbiežāk Vērši strādā par grāmatvežiem, bankas ierēdņiem, ekonomistiem. Daudzi spēj izteikties arī tādās profesijās kā stilists un dekorators. Turklāt viņi nav vienaldzīgi pret mākslu, tāpēc īpaši talantīgie Vērši var kļūt par māksliniekiem un dziedātājiem.

Izgudrošanas spējas, iztēles spēks un spējas literatūrā nereti pamudina Dvīņus nodarboties ar rakstniecību. Viņi prasmīgi sacer lugas, raksta grāmatas, arī ziņojumus, referātus, pārskatus, atskaites. Dvīņiem interesants būs tāds darbs, kas saistīts ar nepārtrauktu iespaidu maiņu. Viņiem patiks darboties žurnālistikā, reklāmas jomā, menedžmentā. Veiksme šādus cilvēkus gaida arī komerciālā darbībā — pateicoties viņu izcilajam prātam un šarmam. Dvīņi ir izcili oratori, tāpēc var gūt ievērojamus panākumus politikas jomā. Lai arī ar ko nodarbotos šīs zīmes pārstāvji, viņus apvieno viens: Dvīņiem ļoti grūti strādāt stingrā laika režīmā un stingrā, neatslābstošā vadības kontrolē.

Vēža zīmes pārstāvjiem piemīt lieliska intuīcija, viņi spēj ne tikai saprast cilvēka dvēseles vissmalkākās nianses, bet piekļūt arī zemapziņas noslēpumiem, tāpēc savu aicinājumu ieteicams meklēt psiholoģijā. Starp citu, slavenais psihoanalītiķis Karls Jungs bija šīs zīmes pārstāvis. Vēl Vēži ir neparasti artistiski, izvēloties aktiera karjeru, viņi šajā mākslas jomā spēj sasniegt neticamas virsotnes. Daudzi lieliski kontaktējas ar bērniem, sievietēm piemīt labi attīstīts mātes instinkts, tāpēc Vēžiem piemērota ir arī pedagoģija. Vēl šīs zīmes pārstāvji var strādāt par bāru, restorānu, kafejnīcu vadītājiem. Vēži bieži sevi nenovērtē, tāpēc ļaujas ekspluatācijai, kā rezultātā saņem mazāk, nekā ir pelnījuši.

Lauvas daba ir apdāvinājusi ar izcilu ārieni un artistiskiem talantiem. Viņi vētraini izrāda savas emocijas, viņiem patīk sajust apkārtējo sajūsmu, saņemt aplausus un pielūgsmi. Bieži vien viņi dzīvi uztver kā teātri. Varbūt tieši tāpēc no šīs zīmes pārstāvjiem iznāk lieliski aktieri, režisori, scenāristi. Šīm personībām grūti būt pakļautiem, viņi vienmēr grib būt pirmie un līderi. Hierarhijas kāpņu virsotne ir daudzu Lauvu sapnis. Viņu mērķis — lieli darbi, kuri sola solīdus ienākumus. Lauvām ir iedzimtas organizatora spējas, viņi reti kļūdās, izvēloties izpildītājus. Politika, darbība reklāmas jomā, šovbizness, uzņēmējdarbība — tās nebūt nav visas jomas, kur Lauvas var izrādīt savu spēku un talantu.

Jaunavu raksturīgākās īpašības — darba mīlestība, vērīgums, precizitāte, neatlaidība. Šīs zīmes pārstāvji jau no bērnības ar lielu nopietnību izturas pret jebkuru uzticēto darbu. Visveiksmīgākā darbības sfēra — medicīna. Ir arī lielas izredzes gūt panākumus žurnālistikā, redaktora darbā. Iespējams, ka no Jaunavas izveidojas arī talantīgs rakstnieks. Šīs zīmes pārstāvji var izmantot savas spējas un spēkus, strādājot sekretariātā, jo šeit ļoti noderēs viņu punktualitāte, pedantiskums, spēja strādāt pakļautībā, nenodarot kaitējumu savai pašcieņai. Jaunavām nav nepieciešama augstākās priekšniecības uzraudzība, jo viņām ir iedzimta atbildības sajūta un pastāvība.

Svaru īpašības ir miers un tiekšanās pēc taisnības. Viņiem piemīt arī artistiskas spējas un skaistuma izjūta. Dizainera, dekoratora, pārdevēja antikvariātā, modelētāja profesijas nesīs morālu apmierinājumu un dos ienākumus. Panākumus var gūt arī tādās sfērās kā diplomātija un jurisprudence. Viņiem jāļauj spīdēt ar savām oratora spējām, ar talantu pārliecināt citus par savu taisnību, māku nogludināt asus jautājumus. Nav ieteicams nodarboties ar uzņēmējdarbību — viņi nav akurāti, kārtojot naudas lietas, un kautrējas pieprasīt to, kas viņiem pieder pēc likuma.

Skorpioni prot kontrolēt emocijas, viņi nekad nekrīt panikā, neizrāda bailes, tāpēc ir spējīgi pārciest jebkuras ekstremālas situācijas. No viņiem iznāk labi ķirurgi, jūrnieki, stūrmaņi. Skorpioni var izvēlēties arī detektīva, izmeklētāja, kriminālo hroniku žurnālista profesijas. Prāta un emociju sabalansētība padara šīs zīmes pārstāvjus neaizvietojamus jebkura veida pārrunās, bet māka atšifrēt cilvēku slepenos nodomus — diplomātiskajā darbībā. Ja Skorpionam ir laba balss un muzikālā dzirde, viņš var kļūt par labu dziedātāju.

Strēlnieki dievina ceļojumus, tāpēc arī viņu darbam vēlams būt saistītam ar iespaidu gūšanu. Ikdienas darbs birojā nav domāts viņiem. Pret priekšniecību viņi izturas vai nu ar lielu cieņu, vai arī atklāti nostājas pret to. Zelta vidusceļu viņi nepazīst. Bieži kļūst par reportieriem, izmeklētājiem, sabiedriskiem vai politiskiem darboņiem. Strēlnieki var būt arī bārmeņi vai dīdžeji. Pateicoties viņu plašajam un globālajam skatam uz dzīvi, viņiem ir atvērts ceļš uz tādām zinātnēm kā vēsture un filozofija. Viņiem ne visai labi padodas nopelnīt naudu, jo ir pārlieku taisnīgi un neatkarīgi.

Pateicoties lielajām darba spējām un centībai, Mežāzis īsā laikā spēj gūt panākumus karjerā, reti maina profesiju un parasti ir neaizvietojams savā darbā. Jo sarežģītāks darbs, jo tas viņam patīkamāks. Piemēram, izvēlas ķirurģiju, ieņem augstus amatus valdībā, vada lielu biznesu. Mežāži panākumus gūst arī arhitektūrā, celtniecībā. Viņus aizrauj arī socioloģiskie pētījumi un administratīvais darbs. Šīs zīmes pārstāvjiem vāji attīstīta kolektīvisma sajūta, labprātāk strādā vieni.

Daudziem Ūdensvīriem piemīt abstraktā domāšana. Viņu vidū ir daudz izgudrotāju un zinātnieku. Ūdensvīri labi jūtas kolektīvā. Viņiem piemīt tieksme uz oriģinālām profesijām. Šīs zīmes pārstāvji var nodarboties ar programmēšanu, kibernētiku, psihoanalītiku un psihoterapiju. Izpildot jebkuru darbu, viņi izmanto neparastas, pašu izdomātas metodes, kuras ar laiku tiek novērtētas. Uzņēmējdarbība nav ieteicama.

Zivis vislabāk izpaudīsies radošās sfērās un mākslā. Bez tradicionālajām dziedātāja, mūziķa, mākslinieka profesijām viņi var būt arī lieliski vizāžisti, stilisti, dizaineri un frizieri. Līdzjūtība šīs zīmes pārstāvjus padara neaizstājamus tādās jomās kā medicīna un labdarība — no viņiem iznāk labi ārsti un sociālie darbinieki. Zivis var būt arī ļoti talantīgi pedagogi — viņas spēj labi kontaktēties ar saviem skolēniem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl