Prieks un lepnums Latvijai! Ogres Zanda kronēta kā skatītāju simpātija pasaules skaistuļu konkursā

10 komentāri
Prieks un lepnums Latvijai! Ogres Zanda kronēta kā skatītāju simpātija pasaules skaistuļu konkursā
Mrs/Miss Top of the World

Indijas pilsētā Deli nupat noslēdzies starptautiskais precēto skaistuļu konkurss Mrs.Top of the World 2016. Latvijas pārstāve, 33 gadus vecā divu meitu mamma Zanda Panava, tikusi pie skaistuma karalienes kroņa un atzīta par skatītāju simpātiju.

“Esmu skaistumkaraliene ar divām lentām – ieguvu titulus Mrs Media un Mrs Top of the World choice of people, kā arī esmu viena no sešām meitenēm, kuras ieguvušas kroni,” fantastiskus jaunumus no Deli Skaties.lv atklāj Zanda.

Galveno kroni ieguvusi Elvīra Lesničaja, kura konkursā pārstāvēja Rietumeiropu. Otro vietu ieguva Ukrainas pārstāve, trešo – Indijas skaistule, ceturto – dāma no Beļģijas, bet piekto – Kirgizstānas pārstāve.

Latvijas pārstāve Zanda gan uzsver – skatītāju simpātijas balva ir, iespējams, pat vēl svarīgāka kā galvenais kronis, jo šīs balvas ieguvēju nosaka konkursā klātesošā publika un balsotāji internetā no visas pasaules. Kā Skaties.lv atklāj Zanda, emocijas šobrīd burtiski plūst pāri malām.

FOTO: Ieskats konkursā

“Tikai tagad pamazām sāku aptvert, kas noticis. Esmu patiešām priecīga un lepna par saviem panākumiem.

Man jāsaka milzīgs paldies saviem atbalstītājiem – ģimenei, draugiem, kas palīdzēja ar ieteikumiem, un visiem, visiem, kas turēja īkšķus.

Lielākais paldies jāsaka mammai, kura visu konkursa laiku mani pieskatīja, palīdzēja ar morālo atbalstu un deva noderīgus padomus. Kā arī pasākuma organizatoriem Kristīnei Lindenblatei un Mainotam Vecvagaram par iespēju pārstāvēt savu valsti starptautiskā konkursā,” gandarīta ir Zanda.

10 komentāri