Komentāri
Prezidenta kandidāts Dolgopolovs pirms Saeimas sēdes lasa interviju ar prezidenta kandidātu Dolgopolovu
Foto: Ernests Dinka, Saeimas kanceleja

Nedaudz komisks gadījums šodien norisinājās Jēkaba ielas namā, kur pirms Saeimas sēdes viens no pašreizējiem Valsts prezidenta amata kandidātiem, partijas Saskaņa biedrs Sergejs Dolgopolovs, lasīja interviju ar… Valsts prezidenta amata kandidātu, partijas saskaņa biedru Sergeju Dolgopolovu.

Šo nedaudz komisko kadru arī izdevies nobildēt Saeimas kancelejas oficiālajam fotogrāfam Ernestam Dinkam. Bet mēs taču visi esam cilvēki, jo kurš gan savā darba dienas brīvbrīdī neievērtētu žurnālā publicētu interviju ar sevi pašu, vai ne? :)

Atgādinām, ka prezidenta vēlēšanas notiks 3. jūnijā, un uz valsts augstākās amatpersonas amatam pieteikti četri kandidāti – Vējonis, Levits, Saskaņas virzītais Sergejs Dolgopolovs un Reģionu apvienības kandidāts Mārtiņš Bondars. Galvenā spēkošanās prognozēta starp Vējoni un Levitu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl