Komentāri

Lai gan tautai savus veikumus pirmo reizi atrādījuši tikai vakar, hiphopa grupa Singapūras Satīns Latvijas repa scēnā sacēluši pamatīgu vētru, un viņi neapstājas pie sasniegtā, bet gan turpina soļot uz priekšu. Vakar miksteips, šodien jau arī pirmais videoklips kompozīcijai Džons.

Grupas menedžeris Olafs portālam Skaties.lv par klipu izteicās šādi: ”Principā, klips attaino iekšējos pārdzīvojumus trešdienu, ceturtdienu, piektdienu, sestdienu un dažreiz pirmdienu vakaros. Mēs ilgi spriedām, kuram skaņdarbam vajadzētu veidot debijas klipu, un secinājām, ka tas būs Džons. Vēlējāmies izteikt arī lielu pateicību Cēsu Alum par šī burvīgā produkta radīšanu un ceram, ka tam nāks klāt jaunas garšu buķetes, kas papildinās jau esošo Džona varavīksni.”

Foto

Tas, kas redzams šajā video materiālā, vēl nebūt nebūs viss. “Gribam eksperimentēt ar dažādiem formātiem, jo stāvam pāri visām robežām. Katrs klips būs unikāls, un šis ir tikai pirmais no sērijas,” atklāts ir grupas menedžeris.

Jau iepriekš ziņojām, ka 8. decembrī Latviju satricināja apvienības Singapūras Satīns, kura miksteips ar tādu pašu nosaukumu jau ieguvis oficiālo un pirmo satīna statusu Latvijā.

Hiphopa apvienība Singapūras Satīns

Klipu producējis un montējis HUJAWEY PRODUCTIONS.

Video

Ja vēl neesi paguvis, visu miksteipu noklausies oficiālajā YouTube kontā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl