Precos ar svešinieku Ulvis maldinājis nāciju? Brīnumainās izārstēšanās stāsts slēpj 149 dolārus vērtu zivju eļļu!

14 komentāri
Precos ar svešinieku Ulvis maldinājis nāciju? Brīnumainās izārstēšanās stāsts slēpj 149 dolārus vērtu zivju eļļu!
Publicitātes foto

Par īstu sensāciju kļuva šova Precos ar svešinieku dalībnieka Ulvja Grīnvalda stāsts par to, kā puisis, izmantojot kādu taukskābju sabalansēšanas metodi, esot izārstējies no psoriāzes.

Skaties.lv lasītāji, noticējuši Ulvja stāstam, vērsušies pie puiša pēc padoma līdz atklājies, ka zem izslavētā brīnumlīdzekļa stāsta slēpjas deviņdesmitajos gados populārs biznesiņš.

Skaties.lv noskaidroja, kas tad reāli slēpjas aiz fitnesa trenera izreklamētā brīnumlīdzekļa, un vai tā neapdomīga lietošana galu galā nevar izvērsties visai bēdīgi ne tikai maciņa, bet arī veselības līmenī.

Skaties.lv jau iepriekš uzsver – šis nekādā veidā nav uzskatāms par reklāmrakstu. Drīzāk tas ir mudinājums rūpēs par savu veselību nezaudēt arī veselo saprātu un izprast, kur beidzas trauslā robeža draudzīgiem padomiem no kāda veselības vācelītes un sākas darbošanās kāda biznesa interesēs.

Esiet uzmanīgi un rūpēs par savu veselību nekļūstiet par upuriem kāda biznesa plānam!

Lasītāja viedoklis: Ulvis ir finanšu piramīdas upuris

Pirmie, kuri ziņoja, ka ar Ulvja stāstu kaut kas nav lāgā, bija Facebook reģistrētā Brālība Dieva Suņi. Kopiena, kuras mērķis ir pulcēt Latvijas patriotus, steidza savā lapā izplatīt paziņojumu, ka “Latvijā uzradusies kārtējā finanšu piramīda, kas bija populāras deviņdesmitajos gados” ar norādi uz Ulvi un viņa it kā veiksmes stāstu.

Ar Skaties.lv sazinājās arī kāds lasītājs, kurš uzrunājis Ulvi pēc stāsta izlasīšanas. “Man pašam ir psoriāze, protams, ka vēlējos uzzināt, kas var palīdzēt.

Sarunāju ar Ulvi tikšanos. Pēc raksta izlasīšanas biju pilnībā pārliecināts, ka stāsts būs par uztura sabalansēšanu, tāpēc liels bija mans pārsteigums, kad Ulvis izvilka planšeti un sāka rādīt man kādu prezentāciju.

Deviņdesmitajos gados, kad bija populāras visas šīs finanšu piramīdas, mani radinieki bija vienā tādā iekūlušies, tāpēc man uzreiz bija skaidrs, ka te runa par to pašu,” sarunā ar Skaties.lv atklāj lasītājs, kurš vēlējās palikt anonīms.

Viņš uzreiz steidzis šova dalībniekam jautāt, cik viss maksās un kāds būs tālākais mehānisms.

Ulvis man paskaidroja, ka vispirms jātaisa analīzes, kādas Latvijā nav iespējams uztaisīt, kurās nosaka Omega 3 un Omega 6 balansu organismā. Redzēju, ka viņš nemaz psiholoģiski nav gatavs šai prezentācijai, jo visu laiku putrojās – te analīzes sūtot uz Zviedriju, te uz Norvēģiju.

Par analīzēm jāmaksā 150 eiro. Kad saņem rezultātus, tur, protams, ir šausmu lietas un jums uzreiz tiek “izrakstīta” eļļa no Ulvja pārstāvētās kompānijas Zinzino. Pudelītēs esot tīra Omega, kas dabā ir zivīs, bet visas zivis veikalos esot neveselas, jo mākslīgi audzētas.

Kas labākais, startā jūs nedrīkstat pirkt mazāk kā trīs pudelītes šīs eļļas, un tas atkal maksā vairāk kā 100 eiro. Parēķinājām, ka ar manu augumu un svaru viena pudelīte pietiek trim nedēļām. Pēc trīs mēnešu lietošanas jāveic atkārtots tests viņu slepenajā laboratorijā, kas atkal maksā naudu,” atklāj lasītājs.

Viņš ir sašutis, jo atklājot savu stāstu par it kā brīnumaino izārstēšanos, Ulvis uzsvēris, ka vēlas dalīties paša pieredzē un palīdzēt citiem, bet dzīvē šova varonis izrādās “bruņojies” ar bukletiem un prezentācijām.

Interesents bijis sašutis un nodēvējis Ulvi par krāpnieku, kurš tā vietā, lai runātu par solīto taukskābju balansu, sāk reklamēt vienu vienīgu produktu kā vienīgo iespēju visu sakārtot.

Lasītājs norāda, ka, lai arī treneris taisnojies, ka nekādas shēmas tam apakšā neesot, ap stūri apvestais interesents, aizgājis mājās, internetā uzgājis prezentāciju, kurā tas pats Ulvis redzams priecīgi smaidot kompānijas Zinzino “fanu kongresā”.

Ulvja leģenda par brīnumlīdzekli vismaz šī potenciālā klienta acīs sabrukusi, liekot viņam kā potenciālajam klientam nopūsties, ka runa vien par kārtējo finanšu piramīdu, kura gatava iestāstīt jebko, lai pievilinātu klientus.