Precos ar svešinieku Ulvis maldinājis nāciju? Brīnumainās izārstēšanās stāsts slēpj 149 dolārus vērtu zivju eļļu!

10 komentāri

2. Uztura speciāliste atklāj ikvienam pieejamu daudz lētāku alternatīvu

2/7

Lasītāja viedoklis: Ulvis ir finanšu piramīdas upuris

Pirmie, kuri ziņoja, ka ar Ulvja stāstu kaut kas nav lāgā, bija Facebook reģistrētā Brālība Dieva Suņi. Kopiena, kuras mērķis ir pulcēt Latvijas patriotus, steidza savā lapā izplatīt paziņojumu, ka “Latvijā uzradusies kārtējā finanšu piramīda, kas bija populāras deviņdesmitajos gados” ar norādi uz Ulvi un viņa it kā veiksmes stāstu.

Ar Skaties.lv sazinājās arī kāds lasītājs, kurš uzrunājis Ulvi pēc stāsta izlasīšanas. “Man pašam ir psoriāze, protams, ka vēlējos uzzināt, kas var palīdzēt.

Sarunāju ar Ulvi tikšanos. Pēc raksta izlasīšanas biju pilnībā pārliecināts, ka stāsts būs par uztura sabalansēšanu, tāpēc liels bija mans pārsteigums, kad Ulvis izvilka planšeti un sāka rādīt man kādu prezentāciju.

Deviņdesmitajos gados, kad bija populāras visas šīs finanšu piramīdas, mani radinieki bija vienā tādā iekūlušies, tāpēc man uzreiz bija skaidrs, ka te runa par to pašu,” sarunā ar Skaties.lv atklāj lasītājs, kurš vēlējās palikt anonīms.

Viņš uzreiz steidzis šova dalībniekam jautāt, cik viss maksās un kāds būs tālākais mehānisms.

Ulvis man paskaidroja, ka vispirms jātaisa analīzes, kādas Latvijā nav iespējams uztaisīt, kurās nosaka Omega 3 un Omega 6 balansu organismā. Redzēju, ka viņš nemaz psiholoģiski nav gatavs šai prezentācijai, jo visu laiku putrojās – te analīzes sūtot uz Zviedriju, te uz Norvēģiju.

Par analīzēm jāmaksā 150 eiro. Kad saņem rezultātus, tur, protams, ir šausmu lietas un jums uzreiz tiek “izrakstīta” eļļa no Ulvja pārstāvētās kompānijas Zinzino. Pudelītēs esot tīra Omega, kas dabā ir zivīs, bet visas zivis veikalos esot neveselas, jo mākslīgi audzētas.

Kas labākais, startā jūs nedrīkstat pirkt mazāk kā trīs pudelītes šīs eļļas, un tas atkal maksā vairāk kā 100 eiro. Parēķinājām, ka ar manu augumu un svaru viena pudelīte pietiek trim nedēļām. Pēc trīs mēnešu lietošanas jāveic atkārtots tests viņu slepenajā laboratorijā, kas atkal maksā naudu,” atklāj lasītājs.

Viņš ir sašutis, jo atklājot savu stāstu par it kā brīnumaino izārstēšanos, Ulvis uzsvēris, ka vēlas dalīties paša pieredzē un palīdzēt citiem, bet dzīvē šova varonis izrādās “bruņojies” ar bukletiem un prezentācijām.

Interesents bijis sašutis un nodēvējis Ulvi par krāpnieku, kurš tā vietā, lai runātu par solīto taukskābju balansu, sāk reklamēt vienu vienīgu produktu kā vienīgo iespēju visu sakārtot.

Lasītājs norāda, ka, lai arī treneris taisnojies, ka nekādas shēmas tam apakšā neesot, ap stūri apvestais interesents, aizgājis mājās, internetā uzgājis prezentāciju, kurā tas pats Ulvis redzams priecīgi smaidot kompānijas Zinzino “fanu kongresā”.

Ulvja leģenda par brīnumlīdzekli vismaz šī potenciālā klienta acīs sabrukusi, liekot viņam kā potenciālajam klientam nopūsties, ka runa vien par kārtējo finanšu piramīdu, kura gatava iestāstīt jebko, lai pievilinātu klientus.

2. Uztura speciāliste atklāj ikvienam pieejamu daudz lētāku alternatīvu

2/7

TOP komentāri

 • Alvis
  +13 +12 -1

  Alvis

  Vai kāds uz to visu tiešām vēl uzķeras? Varbūt to eļļu var aiznest uz laboratoriju pārbaudīt un salīdzināt ar parasto?
 • Dženija
  +11 +11 0

  Dženija

  Savulaik divi mani klasesbiedri draugiem ''pazuda'' šo finanšu piramīdu dēļ. Abi bija kā nozombēti un visās draugu tikšanās reizēs spītīgi centās uzspiest visiem pievienoties viņu biznesam. Džeks par uz vienu mājas ballīti bija atnācis ar prezentāciju. Šķiet, ka viņi visi tur tiek apstrādāti ar kautkādiem psiholoģiskiem trikiem, žēl to cilvēku. Viņiem viņu unikālie produkti kļūst par dzīves centru, draugi novēršas, jo viņi ir visu ar savu tīkla mārketingu.
 • haha
  +11 +10 -1

  haha

  Kāds pārsteigums... gan jau uz izmisušu cilvēku rēķina mēģina piepelnīties... Ja kāds grib zivju eļļu (D vitamīna dēļ), tad var ieiet aptiekā un par aptuveni 10 eur nopirkt. Man ģimenes ārste bija ieteikusi palietot D vitamīna uzņemšanai...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl