Komentāri

Vēlies precēties?! Star FM Tev un Tavai līgavai vai līgavainim piedāvā brīnišķīgu jaunlaulāto piedzīvojumu – iespēju apmeklēt pasaulslavenās grupas Maroon 5 koncertu Milānā, uz kuru biļetes jau ir izpirktas. Tātad – ekskluzīva iespēja.

Slavenā amerikāņu grupa Maroon 5 ar savu dziesmu Sugar apbraukāja teju vai visas kāzas Losandželosā. Tādu pārsteigumu gan jums solīt nevaram, taču 2 biļetes uz viņu koncertu Milānā 12. jūnijā – to gan!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai laimētu biļetes, pārbaudiet savu saderību Star FM rīta raidījumā Zoopasta. Piesaki sevi un savu otru pusi, aizpildot anketu Starfm.lv, piedalies radio Star FM Zoopastas spēlē, un laimējiet 2 ielūgumus uz savu pirmskāzu (vai varbūt pēckāzu?) ballīti, ko iegriezīs Maroon 5 12. jūnijā, Milānā.

Kas jādara?

  • Aizpildi anketu, norādot savu un savas otras puses vārdu un tāltuņa numurus;
  • Abi no 1. līdz 5 jūnijam gaidiet Zoopastas zvanu pēc plkst. 7.00 no rīta – tas vien jau piešķirs dienai pavisam citu enerģiju!
  • Pārbaudiet, cik labi zināt viens otru, atbildot uz āķīgiem Zoopastas jautājumiem;
  • Ja vismaz visus 3 jautājumus atbildēsiet pareizi – kvalificēsieties finālam.
  • Fināla izloze – 5. jūnijā!

Pieteikšanās anketa ir šeit!

Izbaudi lielisku piedzīvojumu – Maroon 5 koncertu Milānā kopā ar radio STAR FM!

Dziesmas Sugar video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl